Reklama

Darco na targach Progetto Fuoco 2022

DARCO należy do liderów polskiej branży instalacyjnej. Począwszy od 1992 roku stale rozwija swoją ofertę, którą tworzą kompleksowe rozwiązania dla wentylacji i ogrzewania. Bogate doświadczenie wykorzystuje oferując usługi kooperacyjne. DARCO rozwija również działalność badawczą – dysponuje laboratorium zorientowanym na wdrożenia innowacji. Swoje produkty prezentowało podczas targów Progetto Fuoco 2022 w Weronie już po raz kolejny.
Darco na targach Progetto Fuoco 2022
Darco na targach Progetto Fuoco

Progetto Fuoco to najważniejsze międzynarodowe targi poświęcone ekologicznemu spalaniu drewna, biomasy i pelletu. Odbywają się co dwa lata w Weronie. Z edycji na edycję targi stają się coraz popularniejsze – wzrasta liczba odwiedzających i wystawców. W tym roku odbyły się w dniach 4 – 7 maja, zaprezentowało się ponad 800 wystawców, a w ciągu tych dni targi odwiedziło ponad 60000 osób z całego świata. Dominującym tematem spotkań w tym roku były innowacje, które branża oferuje klientom. Na tragach w Weronie po raz kolejny swoją ofertę zaprezentowała polska firma DARCO. Na stoisku można było zobaczyć zarówno systemy kominowe i przyłącza do kominków i piecyków zarówno opalanych drewnem, pelletem jak i gazem. Można było też zapoznać się z bogatą ofertą nasad kominowych, generatorów ciągu, systemów wentylacyjnych, kratek i akcesoriów oraz elementów systemu dystrybucji gorącego powietrza.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu KOMINKI.ORG

Nowość - nasady kominowe Tulipan  Ventlab

Minimalizm oraz prostota formy w wykończeniach i aranżacji wnętrz przeniosła się na wygląd zewnętrzny budynków. Od kilku lat można zaobserwować wysyp prostych w formie o stonowanych kolorach domów jedno i wielorodzinnych. Wychodząc naprzeciw temu trendowi DARCO stworzyło obrotowe nasady kominowe Turbowent Tulipan Ventlab. To urządzenia dynamicznie wykorzystujące siłę wiatru do wspomagania ciągu kominowego. 

Nasady kominowe Darco i generator ciągu

Niezależnie od kierunku, siły i rodzaju wiatru, turbina nasady zawsze obraca się w jedną i tę samą stronę. Montuje się na wylotach kominowych wentylacji grawitacyjnej, szczególnie w budownictwie jedno i wielorodzinnym. To co ją wyróżnia to kształt, który idealnie pasuje do nowoczesnego, minimalistycznego budownictwa. Nasada nie zaburza wyglądu budynku. Nasada produkowana jest w średnicach: 150, 200, 250, 300 mm. 9 wariantów montażu pozwoli zainstalować nasadę na niemal każdym rodzaju kominów. Podstawa oraz część obrotowa nasady wykonana jest z blachy chromoniklowej malowanej proszkowo, standardowo na kolor czarny. 

Na co warto zwrócić uwagę: 

  • Skuteczna poprawa ciągu kominowego w przewodach wentylacyjnych w wietrzne dni
  • Jakość i precyzja wykonania
  • Unikalny, nowoczesny design urządzenia
  • Montaż bez używania specjalistycznych narzędzi

30-lecie DARCO

Rok 2022 dla DARCO jest szczególny, ponieważ firma obchodzi 30 – lecie swojego istnienia. 

Cieszymy się, że zaangażowaniem wielu osób przez tyle lat, udało się zbudować odpowiedzialną organizację, która jest wiodącym producentem rozwiązań wentylacyjno – grzewczych w kraju, a nasze produkty dostarczane są także, w dużej mierze, na rynki zagraniczne. Wszystkim Partnerom, Klientom, Przyjaciołom oraz Pracownikom składamy serdeczne podziękowania za każdą „cegiełkę” włożoną w rozbudowę i rozwój DARCO, licząc na dalszą, owocną współpracę przez kolejne lata.
Kratki, przyłącza, systemy kominowe Darco na targach Progetto Fuoco 2022

DARCO to polski ceniony producent z dużym doświadczeniem

DARCO należy do liderów polskiej branży instalacyjnej. Począwszy od 1992 roku stale rozwijamy ofertę, którą tworzą kompleksowe rozwiązania dla wentylacji i ogrzewania. Bogate doświadczenie wykorzystujemy oferując usługi kooperacyjne. DARCO rozwija również działalność badawczą – dysponujemy laboratorium zorientowanym na wdrożenia innowacji. Posiadamy ponad 5.000 wyrobów katalogowych i ponad 60 patentów oraz wzorów użytkowych.

Przejdź do innych relacji z targów Progetto Fuoco 2022<<<

 


Oceń

Reklama
Reklama