Reklama

Infire na targach Progetto Fuoco 2022

Polski producent biokominków Infire już po raz drugi zaprezentował na targach Progetto Fuoco swoje produkty. Znalazły się wśród nich zarówno biokominkowe paleniska do zabudowy jak i biokominki wiszące, wolno stojące oraz biokominek automatyczny, który niedługo znajdzie się w ofercie Infire.
Ładuję odtwarzacz...

Nowe biokominki Infire

Biokominki w formie wolno stojących przeszklonych piecyków to nowość marki Infire prezentowana podczas targów Progetto Fuoco 2022 w Weronie. To ukłon w stronę rodzin z małymi dziećmi dla których kwestia bezpieczeństwa jest priorytetowa. Taka forma biokominka pozwala nie tylko cieszyć się widokiem ognia, ale w gwarantuje też maksymalne bezpieczeństwo dla małych domowników.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu KOMINKI.ORG

Nowe piecyki w ofercie Infire, biokominki Inround, intiled, Incyrcle i inside 1200 prezentowane na targach Progetto Fuoco 2022

Różnorodność biokominków Infire

Na targach Progetto Fuoco 2022 prezentowane były także inne formy biokominków dostępne w ofercie firmy. Można było zobaczyć w akcji między innymi biokominek z paleniskiem wbudowanym w podłogę Inround oraz biokominek w obudowie z białej nowoczesnej ceramiki Intiled. Co ciekawe kafle w tym biokominku montowane są na specjalnie do tego przeznaczonych magnesach. W standardzie ceramika jest biała, ale istnieje możliwość wyboru innego koloru kafli i wykonania ich na indywidualne zamówienie. 

Nowością jest też znany wiszący okrągły biokominek incyrcle tyle że w wersji przyściennej bez rury, oczywiście flagowy wiszący model Incyrcle też był obecny. Zwolennicy klasyki mogli zobaczyć biokominki w zabudowie portalowej. Nie zabrakło też biokominków w zabudowie ze stali corten, w tym bardzo charakterystycznego modelu Industrial.

Przejdź do innych relacji z targów Progetto Fuoco 2022<<<


Oceń

Reklama
Reklama