Reklama

Ogrzewanie Suntherm - wiosenne słońce w Twoim domu

Węgiel i gaz są nadal dominującymi źródłami energii cieplnej. W ciągu najbliższych kilku lat kran zostanie jednak zakręcony, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Stoimy w obliczu odejścia od paliw kopalnych, co sprzyja rozwojowi domów bezemisyjnych z ogrzewaniem elektrycznym: nadchodzi era ogrzewania ciepłem podczerwieni.
Ogrzewanie Suntherm - wiosenne słońce w Twoim domu
Suntherm - wpuść słońce do środka

Życie bez emisji

Domy można już projektować w taki sposób, aby nie powodowały emisji gazów cieplarnianych. Między innymi dlatego, że są ogrzewane technologią ogrzewania na podczerwień.

Chcesz wprowadzić wiosenne porządki w przestarzały system grzewczy? Dlaczego nie zastąpić starego lub źle działającego ogrzewania centralnego  wydajnym i nowoczesnym systemem na podczerwień? Panele na podczerwień Suntherm są łatwe w instalacji i działają przez dziesięciolecia bez konieczności konserwacji, napraw oraz corocznego serwisu. Są wyjątkowo trwałe. Płyta węglowa nie może się przegrzać ze względu na swoją przewodność (opór). W panel SUNTHERM nie jest wbudowany żaden dodatkowy element, który mógłby ulec uszkodzeniu, spowodować zwarcie, spalenie lub awarię!

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale: Produkty i nowości kominkowe

Odpowiednio dobrane ogrzewanie firmy Suntherm  jest przyjazną dla środowiska alternatywą dla konwencjonalnych systemów grzewczych i nadaje się do nowych oraz remontowanych budynków. Oczekuj przyjemnego i przytulnego ciepła w ogrzewanych pomieszczeniach. Ludzie i zwierzęta potrzebują światła podczerwieni. W naturze jesteśmy nią nieustannie otoczeni. Podczerwień długofalowa jest równie ważna jak powietrze którym oddychamy, a teraz możemy nią ogrzewać nasz dom. Suntherm działa jak słońce. Jest zdrowe dla naszych organizmów i bardzo przyjemne.

Suntherm Combilight

Dzięki jedynemu na rynku systemowi SUNTHERM Combilight (światło i ciepło) możesz cieszyć się teraz w pełni zdrowym ogrzewaniem oraz bardzo wydajnym oświetleniem LED w pomieszczeniach. Panel montowany na suficie rozprowadza równomiernie ciepło i światło, czyli dwie podstawowe potrzeby życiowe. Ogrzewanie i światło działają niezależnie od siebie. Światło można włączać i wyłączać za pomocą wyłącznika lub ściemniaczem  dostosować jasność zgodnie z  aktualnym życzeniem lub okazją. Do wyboru jest ciepła lub neutralna barwa światła. Panel może być zlicowany z powierzchnią sufitu, przez co staje się niezauważalny dla oka. Bardzo korzystne rozwiązanie dla małych oraz reprezentacyjnych przestrzeni życiowych takich jak: salon, łazienka, przedpokój lub sypialnia. 

Dzięki bezpośredniemu przenoszeniu ciepła w panelu nie występują straty energii. Nazywamy to naszą „zasadą bezpośredniego ogrzewania”.

To 25 lat rozwoju i prac inżynierskich w każdym panelu Suntherm. Nasze opatentowane panele, dzięki unikalnej technologii, zachwycają najbardziej równomiernym i najwyższym na rynku promieniowaniem podczerwienią daleką. Posiadają naturalną ochronę przed przegrzaniem i działają bez utraty wydajności.

Odpowiedzialne za utrzymanie  odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu  są inteligentne termostaty, które zapewniają automatyczną kontrolę temperatury w zależności od zapotrzebowania. Tak więc ogrzewanie na podczerwień działa tak naprawdę tylko wtedy, gdy jest potrzebne.

To najwyższa skuteczność promieniowania na rynku, bo aż 95% efektywności. Daje do 60% oszczędności w porównaniu z alternatywnymi systemami grzewczymi i do 30% oszczędności w porównaniu z innymi systemami na podczerwień. To o 40-50% większa wydajność dzięki montażowi sufitowemu.

Znakomity - opatentowany – certyfikowany

Panele SUNTHERM są znacznie lżejsze i można je bez problemu zamontować (prawie) wszędzie.

Twoje koszty ogrzewania przeliczane są w stosunku 1:1 na energię cieplną. Ta jakość robi różnicę! Twoje pieniądze nie zostaną utracone z powodu strat ciepła lub strat mocy. Panele SUNTHERM mają znacznie dłuższą żywotność, a tym samym znacznie dłuższy okres gwarancji niż inne panele na podczerwień. Ciesz się 15-letnią gwarancją funkcjonalności!

A jeśli to ogrzewanie na podczerwień będzie zasilane energią słoneczną z własnego systemu fotowoltaicznego, tj. im większy udział energii odnawialnej w miksie elektrycznym, tym bardziej przyjazne dla klimatu będzie wytwarzanie ciepła za pomocą energii elektrycznej.

 Istnieje wiele dotacji na przejście z paliw kopalnych na alternatywne systemy grzewcze. Pomyśleliśmy również o czymś dla Ciebie - premia za wymianę obecnego ogrzewania na technologię SUNTHERM. 

Potrzebujesz indywidualnej porady? Umów się na osobistą wizytę lub zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

 

 

 

Generalny przedstawiciel Suntherm Polska

Tel. Kom. 690 054 604

[email protected]

www.suntherm-infrarot.pl

 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama