Reklama

Termokominki FERROLI we współpracy z pompami ciepła ‒ oszczędne ogrzewanie Twojego domu

Kotły i termokominki z płaszczem wodnym na pellet to sposób na ekonomiczne ogrzewanie domu. Ferroli Poland konsekwentnie od wielu lat stawia na rozwój sprzedaży urządzeń na pellet. Posiadamy 60 lat doświadczenia i stale poszerzamy naszą ofertę produktową, oferując klientom paletę produktów dopasowaną do ich potrzeb.
Termokominki FERROLI we współpracy z pompami ciepła ‒ oszczędne ogrzewanie Twojego domu
BRETA ‒ termokominek na pellet z płaszczem wodnym
Źródło: www: ferroli.com.pl

Kotły i temokominki z płaszczem wodnym zasilane pelletem to nowoczesne, automatyczne urządzenia grzewcze o ciekawym wyglądzie, przeznaczone do instalacji w kotłowniach oraz wnętrzach mieszkalnych. Urządzenia są bezobsługowe, pracują również w przypadku nieobecności domowników – mogą działać w trybie automatycznym lub manualnym oraz być odpowiednio zaprogramowane. Pracują w układach grzewczych zamkniętych i otwartych. Co ważne, wszystkie urządzenia Ferroli spełniają normy czystości spalania określone dla paliw stałych i wymagania europejskiej normy ECODESIGN.

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale: OGRZEWANIE DREWNEM I PELLETAMI

Termokominki na pellet Ferroli (modele: BRETA, BIOPELLET) to urządzenia wyposażone w pompę obiegową, naczynie wzbiorcze i zawór bezpieczeństwa. Automatyka konkretnego urządzenia pozwala na ogrzewanie jednego obiegu grzewczego, a także podgrzewanie wężownicowego zasobnika ciepłej wody użytkowej. Jako jedyni na polskim rynku posiadamy urządzenie (model BIOPELLET plus) z wbudowanym zasobnikiem c.w.u. o pojemności 100 litrów. Wszystkie produkty opalane pelletem przystosowane są do spalania pelletu o średnicy do 8 mm i długości do 35 mm. 

Termokominki Ferolli doskonale sprawdzą się we współpracy z pompami ciepła. Inwerterowe pompy ciepła Ferroli to urządzenia nowej generacji do grzania, chłodzenia i przygotowania c.w.u. W zależności od rodzaju konstrukcji oferujemy urządzenia typu monoblock (OMNIA M), split (OMNIA S/ST) oraz hybrydowe (OMNIA HY). Wszystkie typy charakteryzują się wysoką klasą efektywności energetycznej, wysoką temperaturą zasilania, cichą pracą i niskimi kosztami eksploatacji. Ponadto inwerterowe pompy ciepła Ferroli wyróżniają się atrakcyjnym stosunkiem możliwości do ceny i są doskonałym wyborem do nowych oraz modernizowanych obiektów.

Gwarancja na produkty Ferroli:

  • 5 lat przy uruchomieniu urządzeń przez autoryzowany serwis i spełnieniu warunków gwarancji
  • 3 lata przy uruchomieniu przez instalatora i spełnieniu warunków gwarancji
kocioł pelletowy  Biopellet Ferroli ,
BIOPELLET  Premium ‒ termokominek z płaszczem wodnym do stosowania w instalacjach grzewczych c.o. 

 

 

Ferroli Poland sp. z o.o.

ul. Korfantego 138 

40-156 Katowice

tel./fax: 32 473 31 00

e-mail: [email protected]

www: ferroli.com.pl

 

 


Oceń

Reklama
Reklama