Reklama

Pekabet - nowoczesne systemy kominowe

Precyzja wykonania, wysokiej jakości komponenty, dbałość o każdy detal i bazowanie na wieloletniej tradycji niemieckich producentów to mieszanka, z której wywodzą się nasze produkty. Firma Pekabet istnieje na rynku od 1991 roku. Zajmujemy się produkcją nowoczesnych systemów kominowych z segmentu premium, zaprojektowanych i stworzonych z myślą o osobach, które stawiają na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i technologię. W swojej ofercie posiadamy nie tylko ceramiczne systemy kominowe, ale także systemy metalowe.
Pekabet - nowoczesne systemy kominowe
Pekabet

Nasze ceramiczne systemy kominowe opierają się na doskonałych wkładach niemieckiej firmy Wolfshöher Tonwerke, która jest światowym liderem w produkcji ogniotrwałych wyrobów szamotowych. Dlatego są one nieporównywalnie lepsze od konkurencyjnych, dostępnych na rynku systemów. To, co nas także wyróżnia na tle konkurencji, to żłobienie na spływ kondensatu, występujące wyłącznie w naszej ceramice, czyli Systemie Groove. To właśnie dzięki niemu kondensat nie spływa do przyłącza z piecem czy wyczystki. Co najważniejsze, zapobiega to uszkodzeniom pieca oraz wielu innym problemom, które mogą wystąpić w przypadku braku tego systemu. 

Brak jakichkolwiek zgłoszeń reklamacyjnych to chyba najlepsze potwierdzenie tej tezy. Wysoka jakość naszych systemów idzie w parze z najniższą ceną na rynku. Zaplecze produkcyjne i wyspecjalizowana kadra techniczna to nasz niewątpliwy powód do dumy. Doskonały sprzęt i jeszcze lepsi specjaliści to siła marki Pekabet. Wszystkie metalowe elementy są produkowane na najnowszych laserowych urządzeniach, dlatego dokładność wykonania jest wręcz idealna. Nasze systemy kominowe są objęte 30-letnią gwarancją na szczelność i kwasoodporność. Posiadają również wszelkie obowiązujące na rynku europejskim certyfikaty, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo użytkowania przez wiele lat. 

Poniżej prezentujemy wszystkie nasze systemy:

• Fire – ceramiczny system kominowy z obudową keramzyto-betonową pod paleniska, gdzie temperatura spalin wynosi 200−600oC (kozy, kominki bez płaszcza wodnego).

• Uniwersal – ceramiczny system kominowy z obudową keramzyto-betonową pod paleniska, gdzie temperatura spalin wynosi od 60−600oC (piece CO, kominki, kozy itp.).

• Peka – ceramiczny system kominowy z obudową keramzyto-betonową, wersja premium systemu Uniwersal.

• Turbo Keramik – ceramiczny system kominowy z obudową keramzyto-betonową do gazowych pieców kondensacyjnych z zamkniętą komorą spalania.

• Turbo Inox – metalowy system kominowy z obudową keramzyto-betonową do gazowych pieców kondensacyjnych z zamkniętą komorą spalania.

• Inox jednościenny – komin metalowy nieizolowany.

• Inox dwuścienny – komin metalowy z izolacją.

W naszej ofercie oprócz systemów kominowych znajdą Państwo również szeroki wybór metalowych artykułów ogrodowych (obrzeży trawnikowych, wędzarni), schodów metalowych Modulo, paneli ogrodzeniowych oraz materiałów budowlanych.

Jednym z oferowanych przez nas systemów jest system PEKA, który składa się z najlepszych podzespołów, jakie są dostępne na rynku. To ceramiczny system kominowy z obudową keramzyto-betonową w wersji Premium z dodatkowymi zabezpieczeniami przeciw pożarowymi.

Co wyróżnia system PEKA?
  • izolowane, antywybuchowe drzwiczki do wyczystki firmy UPMANN;
  • dodatkowa przeciwpożarowa wkładka do trójnika wyczystki;
  • wysoka misa kondensatu z odkraplaczem;
  • szablon murarski;
  • nasada kominowa ze stali nierdzewnej w cenie komina (do wyboru).

PEKA charakteryzuje się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również bardzo przystępną ceną w porównaniu do konkurencyjnych systemów kominowych. W naszej ofercie oprócz systemów kominowych znajdą Państwo również szeroki wybór metalowych artykułów ogrodowych (obrzeży trawnikowych, wędzarni), schodów metalowych Modulo, paneli ogrodzeniowych oraz materiałów budowlanych.

 

Czytelnicy magazynu Świat Kominków otrzymają 50 zł zniżki na zakup systemu kominowego przy użyciu kodu rabatowego: świat kominków. Zapraszamy!

 

Pekabet

66−450 Jenin k/Gorzowa Wlkp., ul. Gorzowska 133

tel. 95 75 10 500

[email protected], www.pekabet.pl


Oceń

Reklama
Reklama