Reklama

Kotły Blaze Harmony – innowacje dla komfortu

Blaze Harmony to rodzinna, czeska firma ukierunkowana na badania i rozwój w dziedzinie spalania biomasy: drewna i pelletu.
Kotły Blaze Harmony – innowacje dla komfortu
Blaze Harmony

Nasze produkty są doceniane nie tylko w Europie, w tym na wymagającym rynku niemieckim, ale też i Ameryce Południowej. Od trzech lat nasze innowacyjne produkty: kotły zgazowujące na drewno, kotły na pellet i kotły kombinowane na drewno i pellet są dostępne w Polsce. Oficjalnym przedstawicielem marki jest Blaze Harmony Polska.

 

 

Stawiamy na innowacje

Nasza filozofia ukierunkowana jest na badania i rozwój nowych trendów w obszarze spalania biomasy. Każdy produkt jest całkowicie inaczej opracowywany niż w przypadku istniejących kotłów i marek. Nowo wybudowane najnowocześniejsze laboratorium i instytut badawczy zapewniają naszym konstruktorom najlepsze warunki do badania i rozwoju. Dzięki temu klient wybierając kocioł marki Blaze Harmony otrzymuje produkt innowacyjny, który jest:

    • EKONOMICZNY- zapewnia oszczędne ogrzewanie

    • EKOLOGICZNY- spełnia wymogi Ekoprojekt

    • KOMFORTOWY- prosty, przyjazny w obsłudze

    • NIEZAWODNY- minimum interwencji serwisowych i ogólnopolska sieć instalatorów

    • DOSTĘPNY- doskonały stosunek ceny do wyposażenia i możliwości produktu

Wybierz kocioł dla Siebie!

Oferta Blaze Harmony obejmuje kotły zgazowujące drewno (Blaze Harmony, Blaze Comfort) oraz kotły kombinowane na drewno i pellet (Hybrid Biomass, Blaze Comfort Combi, Blaze Praktik Combi). Każdy kocioł jest wyposażony w wysokiej klasy regulator. Doskonale opracowany program sterujący regulatora umożliwia bezpośrednie ustawienie wymaganej mocy kotła w procentach oraz regulację eksploatacji ciągłej kotła od 50 do 130 % mocy znamionowej. Ustawienie mocy na 50 % zapewnia długi okres ogrzewania z porównywalną jakością spalania, jak w przypadku mocy ustawionej na 100 %.

Kotły zgazowujące drewno Blaze Comfort oraz Blaze Harmony w zależności od wersji wyróżniają opatentowane technologie: trójstrefowy dopływ powietrza, ochrona przed korozją niskotemperaturową oraz mechaniczne wykrywanie paliwa, które zapewnia stabilne ciepło przez kilka godzin. To plus przemyślana konstrukcja i konstrukcja umożliwiają prawie bezobsługową eksploatację przy niskim zużyciu paliwa.  Z kolei sonda Lambda zapewnia wysokiej jakości spalanie oraz niskie wartości emisji, gdyż reguluje ilość i rodzaj doprowadzanego powietrza do spalania. Kotły mają bardzo dużą komorę paleniskową, największą w tej grupie urządzeń oraz bardzo łatwy załadunek, co umożliwia załadowanie dużych bali drewna.

Kotły kombinowane na pellet, drewno, brykiet, zrębki i trociny posiadają wszystkie zalety kotła zgazowującego drewno Blaze Harmony, który został rozszerzony o palnik rotacyjny z przejściem automatycznym na spalanie pelletu. Opatentowane rozwiązanie palnika z samoczyszczącą komorą spalania oferuje dodatkowo bezkonserwacyjne spalanie pelletu, w tym również pelletu gorszej jakości. Obsługę ułatwia elektroniczna jednostka sterująca z modułem ecoNET do zdalnego dostępu, obsługi i konserwacji. Takie połączenie możliwości spalania różnych paliw w trybie ręcznym i automatycznym sprawia, że kotły kombinowane Blaze Harmony to najbardziej uniwersalne urządzenia na rynku.

 

 


Oceń

Reklama
Reklama