Reklama

Kominek gazowy - Włącz. Ciesz się pięknem ognia. Wyłącz.

Nowoczesne technologie przyzwyczaiły nas do tego, że wnętrza mają być jednocześnie piękne i funkcjonalne.
Kominek gazowy - Włącz. Ciesz się pięknem ognia. Wyłącz.
Kominek gazowy
Źródło: Kratki

Niebanalne wzornictwo powinno iść w parze z doskonałą praktycznością, łatwością montażu i eksploatacji. O tym, jakie przedmioty wybieramy do domu, decydują wygoda ich użytkowania i bezpieczeństwo. Kominki gazowe to genialne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się blaskiem i ciepłem ognia „natychmiast”. Marka Kratki zadbała o to, by za sprawą jednego kliknięcia rozkoszować się zarówno pięknem igrających płomieni, jak i przyjemną temperaturą. 

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale: Produkty i nowości kominkowe

Kominek bez dokładania drewna?

Kominki gazowe można instalować niemal w każdym pomieszczeniu. Nie wymagają bowiem tradycyjnego komina. Urządzenia można podłączyć do systemu przewodów koncentrycznych, które wystarczy wyprowadzić poza ścianę budynku lub dach. Wachlarz możliwości do zainstalowania kominka gazowego jest naprawdę bogaty! Nawet właściciele niewielkich powierzchni mogą cieszyć się wspaniałą wizją ognia, która jest dokładnie taka sama jak w tradycyjnych kominkach. Ogromną zaletą jest także to, że urządzenie korzysta z gazu ziemnego lub LPG, który jest nie tylko ekologiczny, ale także ekonomiczny. Godzina palenia w kominku gazowym kosztuje tylko 1,52 zł!

 

Kominek bez wynoszenia popiołu?

Wiele osób rezygnuje z kominka, mając w głowie żmudne godziny poświęcane na przygotowanie drewna na opał, jego wysuszenie, a potem wynoszenie popiołu i czyszczenie paleniska. W przypadku kominków gazowych, np. tych z serii Leo z firmy Kratki.pl, wyróżniających się naturalną wizją ognia i eleganckim, minimalistycznym designem obsługa kominka sprowadza się do jego włączenia, ewentualnej regulacji wysokości płomienia i wyłączenia. A wszystko za pomocą pilota lub telefonu. Urządzenie włącza się równie łatwo jak telewizor. Beztroskich chwil relaksu przy blasku ognia w przyjemnej atmosferze nie zakłócają myśli o porządkach. 

Kominek bez drewna może ogrzewać?

Warto pamiętać o tym, że kominki gazowe potrafią ogrzać dom. Urządzenia, wykorzystujące jako paliwo gaz ziemny lub LPG, mają różną moc, ale efekt promieniowania ciepła z płomienia gazowego jest identyczny z tym, jaki daje płonące drewno. Dodatkowo dzięki temu, że urządzenia wyposażone są w piloty radiowe z wbudowanym termostatem można z łatwością kontrolować temperaturę w pomieszczeniu.

Kominek gazowy tylko do nowoczesnych wnętrz?

Seria Leo firmy Kratki.pl dzięki uniwersalnemu wzornictwu idealnie wpisuje się w klimat każdego wnętrza. Aranżacjom glamour nadają ciepła i przytulności; są nieodłącznym elementem salonów inspirowanych Skandynawią i północną filozofią hygge. Blasku żywego ognia nie może także zabraknąć w „domach z duszą” – wnętrza w klimacie boho, retro to również idealne miejsce na kominek gazowy. Przebogata oferta marki Kratki sprawia, że miłośnicy każdego stylu znajdą tutaj coś dla siebie. Wystarczy zajrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=IqWpQTPe0vU, by zyskać pewność, że kominki gazowe są niemal idealne!

 

 

 

 

 

 

Więcej artykułów o kominkach gazowych znajdziesz w dziale: KOMINKI GAZOWE.

Przeglądaj "Świat Kominków" na issuu!                             


Oceń

Reklama
Reklama