Jak ładnie udekorować mieszkanie? Prosty sposób na remont domu

Mieszkając w jednym miejscu od wielu lat, często zaczyna nas nudzić nasze otoczenie i myślimy o remoncie. Jest to jednak czasochłonne i kosztowne przedsięwzięcie. Szczęśliwie, istnieje prostsza, tańsza, a równie piękna (jeśli nie piękniejsza) alternatywa - lamele na ścianę.
  • 09.07.2024 11:16
  • Autor: Grupa tipmedia
Jak ładnie udekorować mieszkanie? Prosty sposób na remont domu

Ponieważ lamele na ścianę dostępne są w bardzo wielu rodzajach: lamele drewniane na ścianę czy lamele na filcu, każdy znajdzie coś dla siebie.

Lamele w przedpokoju

Lamele to bardzo dobry sposób na zaczarowanie swojego przedpokoju, co zazwyczaj nie należy do najprostszych zadań, ponieważ jest to często dosyć niewielka powierzchnia. Lamele w przedpokoju mogą go optycznie powiększyć. Chociaż nie ma w nim wiele miejsca na dekoracje, ściany pokryte lamelami w zupełności wystarczą do udanej metamorfozy.

Kolejną przewagą tego rozwiązania są możliwe do wykorzystania panele akustyczne na ścianę. Zapoznaj się z szeroką ofertą lameli na ścianę do przedpokoju na stronie https://lameo.pl/25-lamele-do-przedpokoju i znajdź rozwiązanie najlepsze dla Ciebie. O co dokładnie chodzi z rozwiązaniem, jakim jest panel akustyczny na filcu?

czarne lamele na filcu nowoczesne

Lamele na filcu

Lamele na filcu to proste, ale skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu można wytłumić pomieszczenie. Są zatem nie tylko estetycznym, ale wartościowym rozwiązaniem, które może zniwelować elementy konstrukcyjne Twojego domu, które Cię nie do końca zadowalają. Umieszczając panele akustyczne dekoracyjne w niedużym, nieumeblowanym przedpokoju sprawisz, że zniknie irytujące echo.

Panele akustyczne drewniane dealnie sprawdzą się także np. w pomieszczeniu z telewizorem, dzięki czemu jego oglądanie nie będzie zaburzać snu dziecka w pokoju obok.

Do jakich pomieszczeń nadają się lamele ścienne?

Lamele dekoracyjne dają olbrzymią swobodę w ich wykorzystywaniu, dlatego nadają się do wszystkch pomieszczeń. Mogą pokrywać całą ścianę lub jedynie jej fragment. Idealnie dopełniają minimalistyczne i surowe wnętrza, a jednocześnie mogą stanowić doskonały element kontrastujący z aranżacją glamour. Jednocześnie wspaniale wpasują się w klasyczne czy bardziej przytulne przestrzenie, dodając im ciepła i uroku. Można stosować je zarówno w salonie, sypialni jak i w kuchni czy nawet łazience. Mnogość wzorów i kolorów do wyboru odpowie na potrzeby i gusta każdego.

ścianka ażurowa z lameli

Jak zamontować lamele na ścianę?

Jest to bardzo proste rozwiązanie. Montuje się je przy użyciu kleju montażowego wg własnych preferencji: na ścianach czy na suficie. Jest to możliwe dzięki posiadanemu przez nie czterostronnemu laminatowi. Bardzo łatwo jest je samodzielnie przyciąć i połączyć z innymi, tworząc w ten sposób unikatowy wzór w Twoim domu.

Sprawdź szeroką ofertę lameli dekoracyjnych już dziś na lameo.pl i zaczaruj swój dom!

drewniane lamele w przedpokoju - aranżacje

Artykuł sponsorowany