Kominki elektryczne Aflamo - postaw na firmę z doświadczeniem

Kominki elektryczne to stale zyskujące popularność, nowoczesne rozwiązanie. Nie powinno to nikogo dziwić, łączy ono bowiem elegancję z funkcjonalnością.
  • 10.06.2024 06:35
  • Autor: Grupa tipmedia
Kominki elektryczne Aflamo - postaw na firmę z doświadczeniem

Kominki elektryczne posiadają szereg przewag nad tradycyjnym kominkiem.

Zalety kominków elektrycznych

Kominek elektryczny to nie tylko szykowne akcesorium, które nada klasy każdemu pomieszczeniu, w którym zostanie zamontowane. To przede wszystkim bardzo sprawny system grzewczy.

Jednocześnie jest on wolny od bolączek tradycyjnych kominków - brak dymu to brak duszącego zapachu, a ponieważ nie ma w nim ognia, możesz spać spokojnie, bez obaw o pożar. Nie musisz sobie zawracać głowy kupnem drewna czy jego rąbaniem. Nie trzeba kominka czyścić, wynosić popiołu ani nawet wstawać z kanapy - kominki elektryczne AFLAMO działają na pilota.

Możliwe jest ustawienie czasomierza, dzięki któremu kominek elektryczny sam się wyłączy o ustalonej przez Ciebie godzinie. Dzięki tej funkcji kominek jest energooszczędny, a Twój dom odpowiednio ocieplony. Co więcej, czujnik bezpieczeństwa automatycznie wyłączy grzanie, gdy wylot powietrza z kominka zostanie zablokowany. Kominki elektryczne są rozwiązaniem ekologicznym, które nie emituje do atmosfery dwutlenku węgla ani innych szkodliwych substancji.

Kolejną zaletą kominków elektrycznych jest fakt, że umieścić je można w dowolnym pomieszczeniu. Szyba kominka elektrycznego nie nagrzewa się, więc jest bezpieczna dla dzieci i zwierząt. Dzięki szerokiej ofercie firmy AFLAMO na pewno znajdziesz kominek odpowiedni dla siebie - są one dostępne w wielu rozmiarach i wariantach. 

Osoby zainteresowane wyłącznie aspektem estetycznym nabyć mogą kominek elektryczny bez funkcji grzania. 

Jak zamontować kominek elektryczny?

Wbrew pozorom, montaż kominka elektrycznego może być banalnie prosty. W każdym razie jest tak, gdy interesują Cię kominki elektryczne na ścianę. Posiadają one z tyłu listwę, dzięki czemu łatwo jest przytwierdzić je do ściany. Sprawa się komplikuje w przypadku, gdy interesują Cię kominki elektryczne do zabudowy. Tutaj potrzebna może być pomoc fachowca, ale naprawdę warto, ponieważ będą one idealnie wpasowane we wnętrze Twojego domu. 

AFLAMO - renomowana marka z doświadczeniem 

AFLAMO posiada dzisiaj przeszło piętnastoletnie doświadczenie i jest jednym z liderów rynku, który dyktuje nowe trendy, tym samym posiadając najszerszą ofertę wśród producentów kominków elektrycznych. Marka zdobyła popularność uznanie w wielu krajach Europy i nie tylko. Odwiedź https://aflamo.pl i wybierz najlepszy kominek dla Twojego domu już dziś!

Artykuł sponsorowany