Reklama

Kominki gazowe

W dziale kominki gazowe znajdziecie artykuły na temat:

  • kominek gazowy we wnętrzu, aranżacja wnętrza z kominkiem gazowym
  • komin do kominka gazowego
  • kominki gazowe na LPG i gaz z sieci
  • kominek na gaz panoramiczne, kominek gazowy vis'a'vis, kominek gazowy trójstronnie przeszklony, kominek gazowy narożny
  • piecyki na gaz do salonu
Kominek na gaz - dlaczego warto?
Kominek na gaz - dlaczego warto?

Jeszcze kilka lat temu kominki gazowe były w Polsce egzotyką. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Na rynku dostępne są kominki gazowe wielu producentów i cieszą się coraz większym zainteresowaniem kupujących. A więc dlaczego wybrać kominek gazowy?

04.08.2017 00:00
Gazowe wizje czyli kominki gazowe
Gazowe wizje czyli kominki gazowe

W domowym zaciszu pragniemy postawić czerwony znak STOP maratonom, wyścigom i innym – nie tylko sportowym – konkurencjom. Czy możemy dostać ogień, który zaspokoi nasze atawistyczne potrzeby, a jednocześnie będzie wymagał od nas absolutnego minimum uwagi i jednego ruchu ręką na pilocie? Owszem. By spełnić wygórowane potrzeby współczesnego człowieka, powstały różnej wielkości, kształtu i maści kominkowe paleniska gazowe, które doskonale spełnią się w roli wieczorowych umilaczy.

13.01.2017 00:00
Gazowe kominki szerokie, narożne czy wiszące?
Gazowe kominki szerokie, narożne czy wiszące?

Decydując się na kominek gazowy, musimy zdecydować jaką formę kominek przybierze. Zachęcam do obejrzenia kilku propozycji kominków panoramicznych, gazowych kominków wiszących i gazowych kominków narożnych.

27.06.2016 00:00
5 powodów dla których warto mieć kominek gazowy
5 powodów dla których warto mieć kominek gazowy

W większości polskich domów obecne są paleniska kominkowe na drewno, a gaz owszem też jest, tyle że w rurkach. Natomiast kominkowe paleniska gazowe, stanowiące ozdobę salonu, nadal na naszym rynku są rzadkością. Ciężko jednoznacznie ocenić, czy jest to efekt naszego tradycjonalizmu, konserwatyzmu, czy odpowiednich uwarunkowań gospodarczych, w których znajdowaliśmy się przez ostatnie kilkanaście lat.

23.03.2016 00:00
Wyłożenie gazowego paleniska kominkowego
Wyłożenie gazowego paleniska kominkowego

Decydując się na kominkowe palenisko gazowe, mamy możliwość nie tylko wyboru formatu, ale także materiału jakim jest wyłożone palenisko, dzięki któremu będzie ono albo bardzo nowoczesne albo będzie upodobniało się do tradycyjnego paleniska. Wszystko zależy od tego, czy zdecydujemy się na żwirek dostępny w różnych kolorach, czy ceramiczne polana udające naturalne drewno.

15.10.2014 00:00
Kominkowe romanse - kominek na gaz, prąd czy bioetanol?
Kominkowe romanse - kominek na gaz, prąd czy bioetanol?

Stereotypowo patrząc okiem mieszkańca Polski czy Niemiec, kominek będzie opalany drewnem, ale wystarczy przenieść się do Anglii, by był to kominek na prąd, a do Belgi czy Holandii – by zamienić kominek na drewno na kominek gazowy.

21.03.2014 00:00
Reklama
Przeczytaj także
Reklama