Reklama

Unico z nagrodą Godła "Teraz Polska"

Godło „Teraz Polska” jest prestiżową nagrodą dla firm, przyznawaną od ponad 30. lat. Ten biało-czerwony znak to jedna z najsilniejszych marek w kraju, która łączy w sobie najwyższą jakość i polskie pochodzenie, czyli dwie wartości najbardziej pożądane przez polskich konsumentów. Potwierdzają to wyniki badań, które od kilkunastu lat przeprowadzane są na zlecenie Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.
Unico z nagrodą Godła "Teraz Polska"
fot. Kamil Broszko, Fundacja "Teraz Polska"

Firma Unico (Unirol sp. z o.o.), która jest producentem wysokiej jakości wkładów kominkowych, została nagrodzona prestiżowym Godłem "Teraz Polska" za wkłady kominkowe Unico Dragon i Unico Nemo. Ta nagroda potwierdza najwyższą jakość oferowanych produktów oraz spełnienie rygorystycznych kryteriów konkursowych. Przedsiębiorstwo Unico w pełni zasłużyło na to wyróżnienie, dzięki swojemu zaangażowaniu w tworzenie wyrobów najwyższej jakości oraz dbałości o zadowolenie klientów. 

Polskie Godło Promocyjne Teraz Polska , Unico, Unirol
Polskie Godło Promocyjne "Teraz Polska" dla firmy Unico ( Unirol Sp. z o.o.) fot. Fundacja "Teraz Polska" ; fot .Unico 

Wkłady kominkowe marki Unico są ręcznie wykonywane z najwyższą precyzją, co gwarantuje im trwałość i efektywność energetyczną. Produkty te są zgodne z normami Ekoprojektu. Dla klientów firmy Unico oznacza to, że kupując wkład kominkowy tej firmy, który jest opalany drewnem, klient nie musi się obawiać, że w związku z wymaganiami Ekoprojektu będzie zmuszony do rezygnacji z posiadania kominka lub dokonywania jego wymiany. Unico dba o ekologiczne aspekty produkcji oraz aktywnie angażuje się w działania na rzecz lokalnej społeczności.


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama