9. Forum Pelletu. 10-11 czerwca widzimy się nad morzem!

Już za niespełna miesiąc dystrybutorzy i producenci pelletu, kotłów i piecyków, przedstawiciele firm sektora drzewnego, energetycznego i ciepłowniczego oraz dostawcy technologii spotkają się, by porozmawiać o kondycji branży i prognozach na przyszłość. 10-11 czerwca to termin, który koniecznie zarezerwujcie na 9. Forum Pelletu.
9. Forum Pelletu. 10-11 czerwca widzimy się nad morzem!

10-11 czerwca w Hotelu Nadmorskim w Gdyni przedstawiciele branży spotkają się na 9. Forum Pelletu, podczas którego porozmawiają m.in. o tym jakie zmiany zaszły w ostatnim roku na krajowym rynku, co czeka sektor w najbliższym czasie i jakie są nowe trendy.

Ostatnie lata w branży pelletowej udowodniły nam, że nic tu nie jest pewne. Cena, dostępność surowca, popyt – wszystko może się zmieniać z miesiąca na miesiąc. Mimo niewątpliwie trudnych momentów, wielu wyzwań i problemów, z jakimi sektor musiał mierzyć się jeszcze nie tak dawno, trudno zaprzeczyć, że pellet jest paliwem, które w najbliższym czasie będzie coraz ważniejszym elementem energetycznego miksu w Polsce.

W programie konferencji m.in.:

  • Dyrektywa RED III a rynek pelletu
  • Sektor ciepłowniczy – nowy kierunek dla producentów pelletu?
  • Kierunki eksportu pelletu 2023/2024
  • Normy jakości dla pelletu drzewnego – stan prawny
  • ESG w branży pelletowej – obowiązki firm dziś i w przyszłości


Zarejestruj się na Forum Pelletu 


 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama