Szkolenie dla Partnerów Biznesowych - Kratki.pl (11-12.04.2024)

Producent kominków, pieców, ogrzewaczy gazowych czy kratek wentylacyjnych- Firma Kratki.pl, organizuje szkolenia branżowe dla Partnerów Biznesowych firmy.
Szkolenie dla Partnerów Biznesowych - Kratki.pl (11-12.04.2024)

Firma Kratki.pl - producent kominków, pieców, ogrzewaczy gazowych czy kratek wentylacyjnych, organizuje cykl 10 szkoleń dedykowanych Partnerom Biznesowym, które mają na celu nie tylko wzmocnienie współpracy, ale również zaprezentowanie najnowszych osiągnięć i planów rozwojowych firmy. Dwa spotkania z tego cyklu już się odbyły w lutym i marcu tego roku. Kolejne spotkanie odbędzie się w przyszłym tygodniu (11-12 kwietnia) w siedzibie firmy Kratki.pl w miejscowości Wsola. 


Podczas spotkań, uczestnicy mają świetną okazję zobaczyć z bliska działalność firmy, która dynamicznie się rozwija. Prezentowane są nie tylko swoje najświeższe inwestycje w hale produkcyjne i park maszynowy, ale również nowości produktowe. Partnerzy mogą z pierwszej ręki dowiedzieć się o wprowadzanych innowacjach w zakresie technologii oraz budowy urządzeń, co świadczy o nieustającym dążeniu firmy do doskonalenia oferty i dostosowywania jej do zmieniających się potrzeb rynku. Spotkania z Partnerami Biznesowymi organizowane przez Kratki.pl stanowią nie tylko okazję do poznania najnowszych trendów w branży, ale również przestrzeń do budowania trwałych i owocnych relacji biznesowych. 

 

 

Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama