Reklama

Targi LUBDOM 13-14.04.2024 Lublin, Targi Lublin

Od 13 do 14 kwietnia odbędzie się już 43 edycja targów LUBDOM. Są to targi branży budowlanej, aranżacyjnej i ogrodowej. Wiosenne inspiracje, aktualne trendy branży budowlanej, nowoczesne technologie, doradztwo budowlane, odpowiadające bieżącym potrzebom klientów indywidualnych oraz inwestorów i wiele więcej. Magazyn Świat Kominków objął patronat medialny nad wydarzeniem. Wstęp wolny.
Targi LUBDOM 13-14.04.2024 Lublin, Targi Lublin

Targi LUBDOM to jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej we Wschodniej Polsce. Udział w targach potwierdziło ponad 150 renomowanych wystawców, którzy zaprezentują wysokiej jakości usługi i materiały. Ostatnią wiosenną edycję LUBDOM odwiedziło odwiedziło blisko 7 000 osób.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu w dziale WYDARZENIA

Wśród wystawców, którzy potwierdzili swoją obecność na Targach Budowlanych LUBDOM można wyróżnić specjalistyczne marki, kompleksowo realizujące inwestycje z zakresu fotowoltaiki, rekuperacji, klimatyzacji, instalacji systemów dystrybucji gorącego powietrza i optymalizacji technik grzewczych, jak również autoryzowanych dystrybutorów podłóg i drzwi najlepszych producentów rynkowych. Nie zabraknie także przedstawicieli stolarki otworowej w zakresie okien, bram garażowych i drzwi wejściowych oraz producentów certyfikowanych wyrobów ze stali kwasoodpornych, nierdzewnych i żaroodpornych, w tym systemów kominowych. Najnowszą ofertę produktową zaprezentuje także renowowany projektant, producent i sprzedawca obiektów małej architektury użytkowej 
oraz rynkowi specjaliści w zakresie termoizolacji cienkowarstwowej. 
 

Targi Budowlane LUBDOM to nie tylko prezentacja aktualnej sytuacji branży budowlanej i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, to także szeroka gama wystaw, warsztatów, pokazów i wydarzeń towarzyszących, organizowanych w ramach Targów LUBDOM. Zwiedzający będą mogli zapoznać się między innymi 
z wystawą prac autorstwa Tymoteusza Toczyńskiego oraz wystawą prac fotograficzno-kostiumowych mgr Pawła Adamca. W ramach Targów Budowlanych LUBDOM będą miały także miejsce pokazy glazurnicze i zduńskie, a także warsztaty florystyczne. Zwiedzający będą mogli skorzystać z strefy bezpłatnych porad architektonicznych Lubelskiej Okręgowej Izby Architektów RP i Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, jak również zasięgnąć porad projektowych w strefie IKEA. Nie zabraknie także konkursów z wartościowymi nagrodami.

 

 

Wschodni Kongres Naukowy Designu i Architektury

 

W ramach wiosennej edycji Targów Budowlanych LUBDOM odbędzie się także 5. edycja Wschodniego Kongresu Naukowego Designu i Architektury, tematem której będzie „Ekologia w otoczeniu człowieka i przemyśle”. Prelegenci i uczestnicy debat, pochylą się nad istotą budownictwa przyjaznego środowisku naturalnemu i człowiekowi, zagadnieniem zrównoważonego rozwoju w mieście z perspektywy sztucznej inteligencji, a także wykorzystaniem potencjału eko designu w przemyśle drzewnym.
 

Więcej informacji na stronie wydarzenia 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama