Produkt - wzornictwo, styl, estetyka - nominacje Płomień Roku 2024

Przedstawiamy nominowanych do nagrody Płomień Roku 2024 w kategorii "Produkt - wzornictwo, styl, estetyka". Nominowane zostały wyróżniające się wyjątkowym designem m.in okrągły biokominek, modułowy kominek gazowy czy nowoczesna ceramika.
Produkt - wzornictwo, styl, estetyka - nominacje Płomień Roku 2024

1. Biokominki Bubble Wall&Floor, Planika 

Wiszący lub wolno stojący, uzupełniony o atrakcyjne nóżki, biokominek o ciekawym designie, wpisującym się w trend powracających do wnętrz obłości, zaokrągleń i łuków.

2. Kuchnia na drewno Haven, Charnwood

Bardzo udane połączenie kuchenki i piecyka na drewno w wersji żeliwnej. Kuchnia oferuje atrakcyjną wizję ognia, piekarnik z termostatem i płytę grzewczą z nierównomiernym rozkładem temperatury. Lekkości bryle dodają żeliwne nóżki.

3. Piecyk na drewno TRICO S, Spartherm 

Piecyk o zmniejszonej głębokości, o wymiarach 40 × 40 cm, doskonałe parametry i atrakcyjny dizajn z najbardziej pożądaną trójstronną wizją ognia. Uzupełniony o spory wachlarz dostępnych kolorów stalowej, lakierowanej obudowy sprawia, że jest to doskonała propozycja do niewielkich wnętrz.

4. Ceramika Modern2, Manufaktura Riwal 

Nowoczesna ceramika do wszechstronnych zastosowań, nie tylko kominkowych czy piecowych, ale też ściennych. Ciekawe połączenie kwadratów i kółek, do tego w 3D i z możliwościami miksu kolorystycznego.

 

5. Piece akumulacyjne Vollspeicherofen, Sommerhuber 

Gotowe do szybkiego montażu cylindryczne piece akumulacyjne najbardziej znanej i najstarszej na świecie manufaktury ceramicznej. Piece zachwycają proporcjami i zastosowaną ceramiką, dostępną w wielu kolorach.

6. Piecyki na drewno Bench 54, Edilkamin 

Atrakcyjna wariacja na temat paleniska w formie pudełka. Projekt dostępny w trzech wersjach: z krótszą lub dłuższą ławką lub wyjmowanym wózkiem na drewno, który pozwala wygodnie transportować drewno do piecyka. 

7. Piecyk na pellet Hublot Up -Twin, Cadel 

Bardzo estetyczny, klasyczny w formie, pelletowy piecyk żeliwny z dużą wizją ognia, przeznaczony do ogrzewania pojedynczego pomieszczenia. Sterowany wi-fi lub przez bluetooth. Dzięki niewielkim rozmiarom nadaje się do montażu we wnęce, np. portalowego kominka otwartego.

8. Piecyk na drewno Flat 500, Nobis 

Piecyk na drewno z możliwością wielu aranżacji (podstawa dostępna w trzech kolorach gresu: jasnoszary, ciemnoszary i trawertyn) i rozbudowy o wentylator ciepłego powietrza, piekarnik lub dodatkową akumulację. 

9. Kuchnia ogrodowa Qgesto, Qgesto 

Kuchnia ogrodowa z grillem, której można używać cały rok. Zamykana stalowymi drzwiami za pomocą pilota, oferuje szerokie możliwości dopasowania wyglądu i wyposażenia. Przy czym zewnętrzna kuchnia to już nie tylko grill, szafki czy lodówka, ale także telewizor i nagłośnienie.

10. Modułowy kominek gazowy Calma 43, Hitze

Trójstronnie przeszklony, kompaktowy kominek zasilany gazem, o wymiarach zaledwie 43 × 40 cm. Może być wolno stojący lub wiszący na ścianie. Rozwiązanie dostępne w kilku wersjach. W wersji podstawowej ma zaledwie 82 cm wysokości, jednak można ją podwyższać o dodatkowe moduły, jednocześnie decydując, czy umieścimy je nad, czy pod paleniskiem.
 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama