Reklama

Relacja ze Strefy Ognia podczas targów Warsaw Build

Od 14 do 16 lutego 20204r na terenie Ptak Warsaw Expo odbyły się Międzynarodowe Targi Materiałów Wykończeniowych i Budowlanych - Warsaw Build. Podczas wydarzenia, po raz kolejny miała miejsce Strefa Ognia organizowana przez magazyn Świat Kominków i Partnerów.
Relacja ze Strefy Ognia podczas targów Warsaw Build

Strefa Ognia to autorski projekt magazynu „Świat Kominków” organizowany na wielu imprezach targowych w Polsce. Głównym celem tego projektu jest promocja branży kominkowej i różnych form ognia w domu i w ogrodzie. Dzięki partnerom projektu, możemy realizować Strefę Ognia, na której uczestnicy targów przekonują się, że branża grzewcza ma wiele różnorodnych rozwiązań do zaproponowania. Strefa Ognia to więcej niż kominki i piece. Można zobaczyć firmy oferujące asortyment do wykończeń urządzeń grzewczych, kaflarnie ze swoimi kaflami, dzięki którym kominki i piece mają swój wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Prezentowane są też, kotły na pellet i drewno, kuchnie kaflowe, różnorodne grille czy piece chlebowe. Nie brakuje materiałów zduńskich i potrzebnego kominkowego osprzętu. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu w dziale WYDARZENIA

Ogień wiążę się nie tylko z domem, ale i z ogrodem, w którym można spędzić czas przy cieple ognia, oraz w towarzystwie urządzeń dających nam chwile relaksu – dlatego na Strefie Ognia można zobaczyć również urządzenia jak m. in: paleniska ogrodowe, ogrzewcze, czy balie.  Strefa Ognia integruje branże grzewczą i ich przedstawicieli, przedstawia klientom indywidualnym różnorodne sposoby i rozwiązania na posiadanie ognia.

Strefa Ognia magazynu Świat Kominków & Partnerów na Warsaw Build 

Podczas targów Warsaw Build na Strefie Ognia można było zobaczyć Dorako z produktami Focus, Kominki Bielawski z produktami Romotop, 
Kominkarnia z produktami od firm Hajduk, Tulikivi, Schiedel. Obecnne były również: Kaflarnia Kafel-Kar, Parkanex z produktami Artiss, Kominki Toma  z produktami Glen Dimplex, Żar-Wik  z produktami Westbo, Ceramika Kornak, Hanoo  z produktami Planikia, Komin -Flex z produktami Vulkano, Poujoulat, Eco-Pal, Kominox  z produktami Voltaport.

wkład kominkowy piecyk
Projekt Strefa Ognia magazynu Świat Kominków & Partnerów na targach Warsaw Build

 

piec wolnostojący kominek cylindryczny kominek kaflowy
Projekt Strefa Ognia magazynu Świat Kominków & Partnerów na targach Warsaw Build

 

palenisko ogrodowe grill
Projekt Strefa Ognia  magazynu Świat Kominków & Partnerów na targach Warsaw Build

 

kominek podwieszany piec wolnostojący komin
Projekt Strefa Ognia magazynu Świat Kominków & Partnerów na targach Warsaw Build

 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama