Targi Budownictwa, Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM, Rzeszów, 16-17.09.2023

27 edycja Targów Budownictwa, Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM odbędzie się 16-17 września w Hali PODPROMIE, w Rzeszowie. Pod dachem rzeszowskiej Hali PODPROMIE i dodatkowo na terenach zewnętrznych swoje oferty zaprezentują m.in.: producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, mebli, elementów wyposażenia wnętrz, biura nieruchomości, deweloperzy. Firmy oferujące nowoczesne rozwiązania w ramach odnawialnych źródeł energii, pompy ciepła, systemy ociepleń jak również ekonomiczne domy modułowe.
Targi Budownictwa, Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM, Rzeszów, 16-17.09.2023
Targi EXPO DOM 16-17 wrzesień 2023 Rzeszów

Celem wydarzenia jest prezentacja najlepszych rozwiązań i nowości oferowanych przez firmy w danych branżach, a to wszystko w jednym miejscu i czasie. Zwiedzający podczas dwóch dni targowych będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą jak również skorzystać ze specjalnych rabatów i bonusów targowych. Bezpośrednie rozmowy ze zwiedzającymi cenią sobie również wystawcy, bo to okazja, by poznać oczekiwania kupujących, a także przekonać ich do swojej oferty.  Dodatkowo na odwiedzających czekają bezpłatne egzemplarze magazynu "Świat Kominków".

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu w dziale WYDARZENIA

Partnerem wydarzenia jest Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów BudownictwaNa stoisku w ramach Dnia Otwartego Inżyniera Budownictwa inżynierowie będą udzielać bezpłatnych porad dotyczących procesu budowlanego, odpowiadać na pytania dotyczące technologii tradycyjnych i nowoczesnych stosowanych przy budowie i modernizacji obiektu budowlanego i na wiele innych zagadnień z którymi spotykają się osoby, stojące przed budową swojego domu.

W specjalnie przygotowanej strefie odbędą się również porady dla odwiedzających którzy będą mogli uczestniczyć w krótkich prelekcjach dotyczących różnorodnych tematów np. jakich błędów nie popełniać przy projektowaniu kuchni, na co zwrócić uwagę wybierając okna, na co zwrócić uwagę przy projektowaniu powierzchni wokół domu i inne. 

Wystawcy z okazji targów przygotowują specjalne rabaty targowe na ich produkty i usługi. Można liczyć na specjalne ceny na zakup roślin doniczkowych na stoisku Kwiaciarni CUDA WIANKI, która również przygotowuje bezpłatne warsztaty florystyczne dla dzieci. Dla pierwszych 100 osób roślina doniczkowa gratis! Przychodząc na targi można również  wygrać Voucher na pobyt dla 2 osób w Hotelu Bacówka Radawa & SPA. Do zakupionego biletu wstępu lub zaproszenia zostanie dołączony specjalny kupon konkursowy. 

Tradycyjnie w ramach konkursu targowego firmy będą mogły ubiegać się o Złoty Medal  Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych produktów, które odznaczają się szczególnymi walorami jakościowymi, użytkowymi estetycznymi i są pokazane na targach. Wręczenie nagród targowych planowane jest na 16 września (sobota) na godz. 15:00 podczas targów. 

Targi będą otwarte dla zwiedzających 16-17 września (sobota, niedziela) w godz. 10:00 – 17:00. Bilet wstępu: 10 zł do nabycia bezpośrednio przed wejściem na tereny wystawowe, w kasie biletowej. Organizatorem wydarzenia są MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie. Więcej informacji: www.targirzeszowskie.pl 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama