Reklama

Najczęściej kupowane piecyki kominkowe w I kwartale 2023r.

Co jest istotne przy wyborze piecyka? Ważna jest jakość, jego ekonomiczność i oryginalny wygląd. Na rynku pojawia się wiele pozycji związanych z coraz to nowszymi propozycjami piecyków. Klienci w obliczu pojawiających się nowości, mają coraz większe wymagania, a co za tym idzie producenci i dystrybutorzy mają postawione wyzwanie by im sprostać. Z jednej strony to dobrze, bo klient widzi szeroki wachlarz możliwości. Z drugiej strony, wybór jest utrudniony, ponieważ nie zawsze wiadomo, który piecyk jest najlepszy i najbardziej sprawdzony. Aby ułatwić ten wybór przedstawiamy te najbardziej sprawdzone, najczęściej kupowane piecyki w I kwartale 2023 roku*.
Najczęściej kupowane piecyki kominkowe w I kwartale  2023r.

DEFRO Home Quadroom Long – Przytulny piec z najlepszą wydajnością

Wolnostojący piecyk DEFRO Home Quadroom Long to wyjątkowy model, który zdobył serca klientów dzięki swojemu designowi, estetyce i wydajności. Ten model jest najczęściej wybierany z obudową w odcieniu szarości. Sprawdzi się on w nie tylko w aranżacjach klasycznych, ale i w nowoczesnych pomieszczeniach, gdzie podkreśli ich charakter. Będzie również idealnie pasować do domu w stylu glamour, czy industrialnym. Prostopadłościenna bryła piecyka, pozwala na wkomponowanie go w każdą przestrzeń, a wysokie dwustronne przeszklenie zapewnia piękny widok na płomień i nadaje wnętrzu przyjemną atmosferę.

zobacz więcej na www.defrohome.pl

 

 

 

 


 

Nobis – różnorodność konfiguracji  

Włoski producent ekologicznych rozwiązań grzewczych Nobis, w tym roku stworzył nową gamę piecyków na drewno, przeznaczonych do montażu w domach z wentylacją mechaniczną. 

Zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach klientów i ich rodzin w zakresie indywidualnej konfiguracji ich pieców. Każdy z 15 nowych modeli, można rozbudować o nastawkę akumulującą ciepło lub piekarnik. Podstawa pieca może być wyposażona w drzwiczki, za którymi może znajdować się również wentylator ciepłego powietrza frontowy lub do dystrybucji. Mnogość opcji sprawia, że piecyki na drewno Nobis pozwolą na indywidualną konfigurację aż 120 unikalnych modeli. Ponadto każdy jest dostępny w trzech kolorach obudowy i może być wykonany z kafli ceramicznych, szkła, gresu lub stali. Piecyki posiadają konstrukcję paleniska znacząco przewyższającą normy ekologiczne Ekoprojektu, dlatego zostały one nagrodzone aż 7 gwiazdkami w certyfikacie Flamme Verte. 

zobacz więcej na www.ekoflam.pl 

 

 

 


 

Ovatio – model łączący prostotę, elegancje i funkcjonalność 

Wyjątkową propozycją od francuskiego producenta marki z wieloletnią tradycją - Invicta, jest Ovatio. Producent ten jest znany z zarówno produkcji żeliwnych piecyków wolnostojących, jak i wkładów kominkowych.

Model Oviatio dzięki swojemu minimalistycznemu designowi i opływowym kształtom, zachwycił tysiące klientów na całym świecie. Efektywność grzewcza modelu Ovatio, łączy się z jego funkcjonalnością. Jego wyjątkowa i precyzyjna forma oraz wykonanie sprawiły, że ten model stał się faworytem wśród klientów, którzy poszukują niezależnego urządzenia grzewczego, pozostającego w pięknej formie, nadającemu pomieszczeniom jeszcze więcej ciepła oraz charakter

zobacz więcej na www.galeriakominkow.pl

 

 

 

 

 


Elipse F1 – piękno i ekologiczne ogrzewanie 

Piec wolnostojący Elipse F1 firmy Hajduk, posada eliptyczną bryłę, która zapewnia najlepszą funkcjonalność użytkową. Ogromna łukowa panoramiczna szyba o szerokiej perspektywie, sprawia wrażenie bliskości żywego ognia. Piec ten podparty jest subtelną nogą, a zamknięta komora paleniskowa, jest wyłożona ceramiką akumulacyjną z wyjmowanym rusztem i popielnikiem.

Elipse F1 Posiada możliwość montażu w domach z wentylacją mechaniczną lub rekuperacją. System wielokierunkowego napowietrzania opału oraz konstrukcja trójdeflekcji spalin, zapewnia spalanie i ekonomię na najwyższym poziomie. 

Piece kominkowe ELIPSE oferowane są w trzech formach: 

F1 podparty na subtelnej nodze,

F2 z wnęką na drewno, 

F3 z zamkniętą drzwiczkami bryłą. 

 

zobacz więcej na www.hajduk.eu

 

 

 Siga – bezpieczny, praktyczny piec

Kominek wolnostojący SIGA został wyprodukowany m. in. z wysokiej klasy blachy kotłowej gwarantującej podwyższoną odporność na nagłe wahania temperatury, dopalacza spalin i kurtyny powietrznej. Żeliwny ruszt z popielnikiem oraz zamykana półka dolna zwiększają komfort użytkowania. Wymiennik cieplny kominka wyposażony jest w opłonki, które są połączone z systemem deflektorów.

Materiały wysokiego gatunku zapewnia długą żywotność i zachowanie pierwotnych parametrów, również w przypadku częstego użytkowania. Nowoczesna konstrukcja w połączeniu z ozdobną ramką typu DECOR sprawia, że kominek pełni funkcję praktyczną i dekoracyjną. Kominek SIGA posiada rozwiązania umożliwiające bezpieczne użytkowanie pieca w domowych warunkach z systemem wentylacji mechanicznej.

zobacz więcej na www.hitze.pl

 

 

 


Cubo - najlepsza technologia kominkowa 

Cubo to designerski piecyk o wyrazistym wyglądzie. Minimalizm oraz szlachetność ukazana w jego bryle, komponuje się idealnie, w każdym pomieszczeniu. Na zdjęciu przedstawiony jest w kolorze perłowym z drewnianą rączką. Nie jest to jedyny kolor, bo jest ich do wyboru aż osiem, a wnętrze pieca, jest dostępne w jasnym lub ciemnym szamocie. W przypadku pieca Cubo, wygląd idzie w parze z najlepszą technologią kominkową. Dolny dolot powietrza, zawiasowy ruszt, kurtyna czystej szyby czy system dopalania sprawiają, że obsługa pieca Cubo to czysta przyjemność. 

zobacz więcej na www.spartherm.pl i www.spartherm-krakow.pl 

 

 

 

 

 

 

*na podstawie informacji, dostarczonych przez firmy


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama