Kominkowe firmy handlowe nominowane do nagrody Płomień Roku 2023

Już niedługo poznamy laureatów nagrody Płomień Roku 2023. Wśród nominowanych do kategorii Firma - Handel i Usługi znajdziemy firmy handlowe, przedstawicieli i dystrybutorów znanych zagranicznych producentów branży kominkowej zaopatrujących zarówno klientów finalnych jak i wykonawców: zdunów i kominkarzy. Zanim poznamy zwycięzców zachęcamy do poznania bliżej wszystkich wszystkich nominowanych do nagrody magazynu "Świat Kominków" Płomień Roku 2023 w kategorii Firma - Handel i Usługi.

1. Wentor Piotr Wentlant Firma z wieloletnim doświadczeniem, która wprowadziła na polski rynek wiele ciekawych produktów. Swój model działalności, reklamuje hasłem „wszystkie źródła inteligentnej i czystej energii w jednym miejscu” i tak dokładnie w WENTORZE jest, bo do bogatej oferty wkładów i piecyków kominkowych dołożyli kotły na pellet i kotły gazowe oraz rekuperacje i pompy ciepła. A to wszystko z dobrym wsparciem technicznym i serwisem, szkoleniami i atrakcyjnymi warunkami współpracy.

Więcej artykułów na temat kominków, piecyków, kafli i kominków ogrodowych znajdziesz na naszym portalu w dziale Magazyn "Świat Kominków"

2. Vitcas Polska Sp. z o.o. Zduni to bardzo wymagająca grupa klientów bo budowane przez nich piece, kuchnie, grille szybko przechodzą intensywny test w wysokich temperaturach. Dlatego produkty dla zdunów, kleje, zaprawy, izolacje, cegły i betony muszą być najwyższej jakości i takie są materiały zduńskie oferowane przez VITCAS. Firma ma również w ofercie modne piece do chleba i pizzy.

3. Poujoulat Sp. z o.o. To światowy potentat w systemach kominowych i wentylacyjnych. Polski POUJOULAT Sp. z oo stara się ofertę pokazać jak najatrakcyjniej firmom instalacyjnym oraz finalnym klientom a popularność marki – mimo silnej konkurencji, świadczy o tym, że POUJOULAT z Legionowa udaje się to doskonale.

4. Glen Dimplex Polska Sp. z o.o. Polski przedstawiciel największego na świecie producenta elektrycznych urządzeń grzewczych długo i cierpliwie pracował na sukces. Do bogatej oferty grzejników doszły niezwykle atrakcyjne kominki elektryczne i to był moment kiedy nawet konserwatywne dotąd firmy kominkowe zaakceptowały „płomienie z gniazdka” a klienci wręcz je pokochali. W końcu gdy prąd pochodzi np. z fotowoltaiki to kominek elektryczny, niczym elektryczny samochód też jest eko! 

5. Promat TOP Sp. z o.o. Firma znana od lat z doskonałej jakości materiałów izolacyjnych, To światowi eksperci od biernej ochrony ppoż a dla branży kominkowo-zduńskiej firma ma dobrą ofertę. Dlatego produkty PROMAT są bardzo popularne wśród europejskich firm. Również w Polsce cieszą się coraz większym powodzeniem.

6. Bio4Future Polska Sp. z o.o. (za platformę zakupu pelletów www.pellet4future.com) To bardzo interesująca platforma sprzedażowo-zakupowa pelletów. Jest to wiarygodne, co bardzo istotne w tych czasach, dla producentów miejsce sprzedaży dla nabywców miejsce zakupu gwarantowanej jakości pelletów. A wszystko w czytelny sposób, szybko i online.

7. Parkanex Sp. z o.o. Grupa PARKANEX jest obecna na polskim rynku kominkowym od 1996 roku. Dzisiaj, jako producenci i dystrybutorzy takich marek jak INVICTA, UNIFLAM, ARTISS, GALERIA KOMINKÓW oferują szeroki asortyment od akcesoriów kominkowych, kratek i przyłączy poprzez biokominnki i kominki ogrodowe po wkłady kominkowe i piecyki sprzedawane przez firmy kominkowe i sieci DIY.

8. Nordflam HS Sp. z o.o. Nordflam z Cieszyna , firma założona w roku 1998,to niemal 25 lat tradycji w dziedzinie urządzeń grzewczych. W ofercie firmy jest szeroka gama urządzeń, wkładów, piecyków,palenisk ogrodowych i kratek kominkowych sprzedawanych w Polsce i na ponad 25 rynkach zagranicznych . Nowością są żeliwne piecyki przystosowane do instalacji w domach z rekuperacją.

9. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „G-W’ Tomasz Kiszka Chyba nikt inny nie potrafi tyle piękna stworzyć korzystając z 200 letnich cegieł , które wielu po prostu by wyrzuciło. Piękne obiekty ogrodowe z cegły, czasami wręcz monumentalne ale zawsze doskonale zaprojektowane i wykonane nawet w szczegółach to specjalność firmy.

10. Zdunar Dawid Kozar Jedna z najbardziej aktywnych firm usługowych , nie tylko w działalności wykonawczej ale i szkoleniowej . Dawid Kozar to już czwarte pokolenie w tej zduńskiej rodzinie,Duża wiedza i solidne zduństwo sprawiają, że piece kaflowe czy kuchnie w jego wykonaniu podobają się i funkcjonują doskonale. 

 

Zespół magazynu "Świat Kominków"


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama