ISH 2023 - imponujący powrót frankfurckich targów technik grzewczych, sanitarnych i klimatyzacji

Po przerwie spowodowanej Covid-19 w dniach 13-17 marca odbyła się kolejna edycja największych w Europie targów branży instalacyjno-grzewczej - targów ISH we Frankfurcie nad Menem. 2025 wystawców z 54 krajów tym razem pokazywało swoje produkty pod hasłem szerokiego zastosowania energii odnawialnych, transformacji energetycznej i dekarbonizacji.
ISH 2023 - imponujący powrót frankfurckich targów technik grzewczych, sanitarnych i klimatyzacji
brunner na ish 2023

W kilku halach ISH wspólnie z organizacjami branżowymi utworzyło miejsca konferencyjne i dyskusyjne , tzw. Hot Spoty.

W hali 11.0 przeznaczonej na ekspozycje urządzeń na biomasę i ich zastosowaniu z powiązaniu z innymi rozwianiami HOT SPOT WOOD ENERGY wspólnie z ISH zorganizowało 10 niemieckich organizacji branżowych współpracujących w ramach promującej energię z drewna IH, INITIATIVE HOLZWAERME.

darco defro i blaze harmony na ish 2023
Od góry: Darco, Defro, Blaze Harmony, Defro

W hali 11.0 zauważalna była obecność firm z Polski. Swoje produkty pokazywały Heiztechnik, Kospel, Darco, Kipi, Prodmax, WUG MB, Defro, Metal-Fach, MK, Galmet, Heatex, Wijas i Kominus. Na ISH zabrakło również promującego polskie firmy i polski rynek przygotowanego przez Świat Kominków anglojęzycznego tytułu „Fireplaces, biomass boilers, wood and pellets , made in Poland”.

Prodmax
Heitztechnik , Kipi, Galmet

ISH 2023 w ciągu 5 dni odwiedziło 153.734 osób a 44 % było z zagranicy, ze 154 krajów a organizatorzy oceniają edycję 2023 jako imponujący powrót i sukces. Mamy nadzieję, że w przypadku polskich wystawców hali 11.) oraz wspomnianego wydawnictwa promocyjnego polski rynek tez będzie można mówić o pozytywnych wynikach.


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama