Reklama

Schiedel - innowacje kominkowe Kingfire Gaz

Kominek w sercu salonu to marzenie każdego, kto kocha ognisko domowe. Budowa tradycyjnego kominka jest pracochłonna, a jego obsługa bywa kłopotliwa i czasochłonna. Wymaga czyszczenia i utrzymania porządku w salonie. Idealną alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań jest kominek gazowy, którego obsługa jest prosta, a eksploatacja przyjemna i czysta. Rozwiązanie to będzie przydatne nie tylko mieszkańcom Krakowa, gdzie obowiązuje zakaz palenia paliwami stałymi, ale również i wszystkim ludziom, którzy dbają o środowisko.
Schiedel - innowacje kominkowe Kingfire Gaz
Sterownik do kominka gazowego
Źródło: Schiedel
Ewolucja idei 

Nowoczesne technologie przyzwyczaiły nas do tego, że wnętrza budynków mieszkalnych mają być zarówno piękne, jak i funkcjonalne. Niebanalne wzornictwo powinno iść w parze z praktycznością, łatwością montażu i eksploatacji. O wyborze elementów wyposażenia domu decydują wygoda ich użytkowania i bezpieczeństwo. Kominki gazowe to dobre rozwiązanie dla osób, które w sposób natychmiastowy chcą cieszyć się blaskiem i ciepłem ognia. Za sprawą jednego „kliknięcia” można rozkoszować się zarówno pięknem igrających płomieni, jak i przyjemną temperaturą.

Kompaktowe i gazowe 

Zgodnie z trendem rozwoju infrastruktur gazowych, firma Schiedel, będąca liderem na rynku systemów kominowych, wprowadziła do swojej oferty na rynkach zachodnich gazowe modułowe systemy kominkowe, zintegrowane z kominem prefabrykowanym. Seria produktów KINGFIRE® GAZ spełnia najwyższe wymagania pod względem jakości i precyzji wykonania, z zachowaniem rygorystycznych norm i wymogów prawnych dotyczących bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska. Produkty cechuje małe zapotrzebowanie na miejsce i wysoka sprawność. Optymalnym rozwiązaniem jest połączenie modułu betonowego KINGFIRE® GAZ z prefabrykowanym, energooszczędnym kominem ABSOLUT PARAT. Kompletny system umieszcza się w docelowym miejscu budynku na etapie stanu surowego budowy przy użyciu dźwigu, a następnie się go stabilizuje.  Pozwala to na szybki i łatwy montaż. System ten oznacza luksus dla użytkownika.

System Kominowy KINGFIRE® GAZ
„Chi cerca trova"

Kto szuka, ten znajduje! Modele KINGFIRE® GAZ: Plano, Podio i Doppio reprezentują funkcjonalne wzornictwo. Są one innowacyjne, jednakże wytrzymują próbę czasu i wybijają się ponad krótkotrwałe trendy. Forma powinna podążać za funkcją, a dobry projekt musi oferować więcej niż chwilę przyjemności dla oka. Włoskie nazewnictwo modeli symbolizuje dbałość o każdy szczegół i precyzję wykonania pieców. 

Podsumowanie

Firma Schiedel pielęgnuje odwieczną tradycję związaną z utrzymywaniem „ognia w sercu domu”. Tradycja ta to kominki, które są zasilane różnymi paliwami. Przykładem jest Schiedel KINGFIRE® GAZ, który gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, czyste i przyjazne środowisku spalanie, a dzięki cyfrowej technologii doskonale wpisuje się w obraz budownictwa mieszkaniowego. 

Schiedel Sp. z o.o.

45-449 Opole, ul. Wschodnia 24  

tel. 77 455 59 49  

www.schiedel.pl  

e-mail: [email protected]

 

Źródła:

https://www.psgaz.pl/inwestycje


Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama