Reklama

Wentylator dachowy Vero-150 – cicha praca okapów kuchennych

Kuchnia jest szczególnym miejscem – to serce każdego domu. Wracając zmęczony zgiełkiem dnia codziennego, pragniesz ciszy. Teraz możesz przygotować posiłki, ugotować obiad bez zbędnego hałasu i przykrych zapachów ze źle pracującej wentylacji. Mamy rozwiązanie Twoich problemów, podaruj sobie i swoim bliskim ciszę. Wentylator dachowy Vero-150 to komfort, na który zasługujesz. Nasi projektanci stworzyli go dla Ciebie! Jesteśmy tam, gdzie inspiracja.
Wentylator dachowy Vero-150 – cicha praca okapów kuchennych
Wentylator dachowy Vero-150

Dzisiejsze kuchnie są nowoczesne, wyposażone w najbardziej wyrafinowany technicznie sprzęt, dzięki temu ułatwiają życie korzystającym z nich domownikom. Mamy roboty kuchenne, miksery, wirówki, nowoczesne piece, kuchenki mikrofalowe czy parowe piekarniki. Wszystko „nafaszerowane” elektroniką z pomiarem czasu, urządzeniami utrzymującymi właściwą temperaturę itd. Pomieszczenie kuchni z jego częścią roboczą często jest otwarte na pozostałą część naszego domu – elegancki salon, w którym wypoczywamy, dyskutujemy lub przyjmujemy gości. W tym salonie ważne jest, by dźwięki dochodzące z „pomieszczenia produkcyjnego”, jakim jest kuchnia, jak najmniej zakłócały spokój, który tak bardzo lubimy podczas wypoczynku. Niestety gotując, często jesteśmy zmuszeni do intensywnej wentylacji pomieszczenia kuchennego i włączamy wentylatory pracujące w kuchennych okapach. Zdarza się, że intensywność powstających zapachów jest tak duża, że wentylator włączony na najwyższe obroty emituje duży hałas, przez co niemożliwe staje się oglądanie meczu piłki nożnej czy ulubionego serialu na ekranie telewizora w salonie. Rozwiązaniem jest zamontowanie wentylatora na zewnątrz. W ten sposób hałas emitowany przez wirnik jest zminimalizowany przy niezmienionej efektywności pracy okapu kuchennego.

Wentylator Vero-150 to jednostka trzybiegowa – można w miarę potrzeby regulować ilość wywiewanego powietrza za pomocą zamontowanych przełączników. Mamy oczekiwany efekt, jeśli chodzi o eliminację zapachów przy gotowaniu, połączony z komfortem akustycznym – Pani i Pan domu teraz mogą po ciężkim dniu skupić się na lekturze przepisów kulinarnych tworzonych właśnie dań i wypoczywać w zaciszu domowego ogniska.

 

 

 

 

 

 


Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama