Reklama

Malowane kuchnie kaflowe

Kaflowa kuchnia ma niepowtarzalny urok. Użycie do jej budowy artystycznie malowanych kafli sprawia, że kuchnia będzie nie tylko praktycznym urządzeniem, ale stanie się także wyjątkową ozdobą wnętrza. Wzory kafli można dobrać do wnętrz zarówno rustykalnych jak i utrzymanych w nowoczesnej stylistyce.
Malowane kuchnie kaflowe
Ręcznie malowana kuchnia kaflowa. Wytwórnia Kafli Zygmunt Kulig

Kaflowa kuchnia ma niepowtarzalny urok. Użycie do jej budowy artystycznie malowanych kafli sprawia, że kuchnia będzie nie tylko praktycznym urządzeniem, ale stanie się także wyjątkową ozdobą wnętrza. Wzory kafli można dobrać do wnętrz zarówno rustykalnych jak i utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Malowana ceramika zazwyczaj powstaje na specjalne zamówienie i pozwala nadać indywidualny rys naszej kuchni, która może w ten sposób oddawać charakter naszej osobowości.

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziecie w dziale KUCHNIE NA DREWNO

Malowana kuchnia kaflowa
Wytwórnia Kafli Zygmunt Kulig

Ręczne malowanie kafli to zajęcie wymagające precyzji i dawki talentu oraz niestety zajmujące dużo czasu. Jednak dzięki włożonemu wysiłkowi kuchnia z malowanymi kaflami tworzy po prostu dzieło sztuki. Na kaflach można namalować niemal wszystko – motywy z ludźmi, zwierzętami, kwiatami, krajobrazami, geometrycznymi wzorami. Świetne wrażenie sprawiają reprodukcje znanych dzieł malarzy. W ten sposób nasz ulubiony obraz zamiast tradycyjnie wisieć na ścianie, może przybrać formę ozdobnego malowidła na kaflowej kuchni. Cały obrazek może się zmieścić na jednym kaflu lub tworzyć całość dopiero po złożeniu ze sobą kilku elementów przybierając większy rozmiar. Trudno nie zwrócić uwagi na tak wyjątkową ozdobę kuchni, która staje się dominująca we wnętrzu.

Wioleta Rybak


Oceń

Reklama
Reklama