Reklama
Bizmet Sp. z o.o.

Bizmet Sp. z o.o.

Opis działalności

Przedsiębiorstwo BIZMET jest firmą rodzinną, działającą na rynku od 1998 roku. W swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów dla domu: stolarkę okienną i drzwiową, bramy garażowe, wyroby z kamienia naturalnego oraz rozbudowany dział kominków. Oferuje gotowe kominki i piece niemieckiej firmy HARK - marmurowe, kaflowe, z piaskowca, ze steatytu ale także szeroką gamę wkładów kominkowych. Firma zajmuje się także z powodzeniem projektowaniem indywidualnych systemów ogrzewania, wykorzystując najnowsze technologie oraz wysokiej klasy materiały. Współpracuje m.in. z firmami Promat Top, Rath, Hoxter, WGS, Schiedel, Darco i innymi. W ofercie znajdują się również ciepłe kominki, biokominki oraz nowoczesne piece z biopaleniskami. Fotorealistyczne wizualizacje, fachowe doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalna grupa montażowa powodują, iż zakup kominka w firmie Bizmet jest przyjemnością. Firma jest zainteresowana współpracą z architektami wnętrz oraz projektantami. Zapraszamy do kontaktu oraz na stronę www.bizmet.pl 

 Tagi
kominki kafle kuchnie

Kominek
Kominek

W realizacji wykorzystano narożny wkład kominkowy na drewno marki Brunner z automatyką sterującą, granit Premium Black polerowany oraz drewno opalane w technice shou sugi ban. Wykonanie: Przedsiębiorstwo Bizmet Sp. z o.o. (Złotów, woj. wielkopolskie)

Kominek
Kominek

W realizacji wykorzystano narożny wkład kominkowy na drewno marki Brunner oraz spieki kwarcowe Laminam Pietra Grey. Wykonanie: Przedsiębiorstwo Bizmet Sp. z o.o. (Złotów, woj. wielkopolskie)

Kominek nowoczesny
Kominek nowoczesny

Nowoczesna, architektoniczna bryła kominka zbudowanego na bazie paleniska narożnego marki Hoxter przyciąga uwagę. Wysoką bryłę uatrakcyjnia pionowy element dekoracyjny w czopuchu z linami zamkniętymi w drewnianej ramie oraz szlachetne materiały wykończeniowe: szczotkowany granit Nero Assoluto i dwa rodzaje spieków kwarcowych: Neolith Pierre Bleue i Neolith Humo. Kominek wykonany w technologii ciepłej zabudowy akumulacyjnej. Projekt wnętrza: Rajek Projektowanie Wnętrz. Wykonanie: Bizmet Sp. z o.o. (Złotów, woj. wielkopolskie)

Ekopiec akumulacyjny
Ekopiec akumulacyjny

Ekopiec akumulacyjny powstał na bazie obrotowego paleniska firmy Brunner. Akumulacja ciepła została oparta na kanałach z modułów akumulacyjnych oraz płyt. Piec z zabudową tworzy ciekawą, jednolitą bryłę wyspy kuchennej, wykonaną z dwóch rodzajów kamienia naturalnego. Od strony jadalni i salonu rozwiązanie zapewnia wizję ognia, a od strony kuchni, dzięki wyposażeniu w piekarnik i płytę grzewczą spełnia wszystkie wymagania nowoczesnej kuchni. Wykonanie: Bizmet Sp. z o.o. (Złotów, woj. wielkopolskie)

Kominek nowoczesny
Kominek nowoczesny

W realizacji wykorzystano wkład kominkowy marki Stûv i ramę stalową z bocznymi elementami ryflowanymi. Wykonanie: Bizmet Sp. z o.o. (Złotów, woj. wielkopolskie)

Portal kominkowy
Portal kominkowy

W realizacji wykorzystano wkład kominkowy marki Stûv i ramę stalową z bocznymi elementami ryflowanymi.

Kominek
Kominek

Obudowa kominka na bazie wkładu Hajduk 2BPTh z drzwiami podnoszonymi do góry wykonana została ze spieku kwarcowego Neolith Beton Silk w połączeniu z tynkiem strukturalnym kontrastującym ze ścianą z czerwonej cegły klinkierowej. Projekt i wykonanie: Bizmet Sp. z o.o. (Złotów, woj. wielkopolskie)


Lokalizacja
ul. Obrońców Warszawy 21
77-400 Złotów, wielkopolskie
67 263 29 45
Reklama ADS4media - platforma content marketingowa dla wydawców i reklamodawców