Reklama
KAM-BUD Kominki i Piece

KAM-BUD Kominki i Piece

Opis działalności

Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania, wykonawstwa obudów oraz montażu całości przez wyspecjalizowane ekipy monterskie. Do montażu kominków używamy materiałów sprawdzonych oraz posiadających atesty. przygotowując się do realizacji zamówienia staramy się dopasować obudowę do wnętrza pomieszczenia, w którym ma się ona znajdować oraz do gustów Klienta. Wykonujemy wszystkie rodzaje obudów: klasyczne, rustykalne, portale oraz nowoczesne wzory . Do produkcji obudów wykorzystujemy marmur, trawertyn, granit, piaskowiec, cegłę klinkierową, cegłę ręcznie formowaną - w bogatej kolorystyce. Istnieje możliwość wyboru kamienia z dużych płyt.

Budujemy również ciepłe kominki stosując wysokiej klasy płyty akumulacyjne, moduły ceramiczne lub spalinowe kanały szamotowe.

W sprzedaży posiadamy wkłady kominkowe i piece wolno stojące wielu czołowych europejskich producentów z Polski, Francji, Szwajcarii, Czech, Norwegii, Włoch, Austrii i Niemiec.Piecyk wolnostojący
Piecyk wolnostojący

Defro Home Orbis. Montaż: KAM - BUD - Kominki i Piece (Poznań, woj. wielkopolskie)

Kominek
Kominek

Wykonanie: KAM - BUD - Kominki i Piece (Poznań, woj. wielkopolskie)


Lokalizacja
Miętowa 19
61-680 Poznań, wielkopolskie
61 8258 259
Reklama