Reklama
„GRILLO-WĘDZARNIE” Tomasz Kiszka

„GRILLO-WĘDZARNIE” Tomasz Kiszka

Opis działalności

Jesteśmy firmą która wykonuje zlecenia na terenie całej Polski i specjalizuje się w budowie profesjonalnych Grillo wędzarni. W naszej ofercie możecie Państwo spotkać proste inwestycję jak i te które potocznie nazywa się kombajnami, czyli dodatkowo z piecem chlebowym, płytą fajerkową, osobno grill i dodatkowo komora wędzarnicza, dodatkowym zimnym paleniskiem wędzarni.

Nasze prace są projektami indywidualnymi i wykonywane są z najlepszych materiałów dostępnych na terenie naszego kraju.

Możecie nam Państwo zlecić wybudowanie prostej grillo wędzarni, lub kompleksowo np. budowę altany, a w niej grill , wędzarnia, piec chlebowy, płytą fajerkowa, droga lub ścieżka doprowadzająca, budowę murów, płotów czy dróg z kamienia. Służymy fachowym doradztwem.

 

 Urządzenie ogrodowe
Urządzenie ogrodowe

W skład kuchni wchodzi komora grillo-wędzarni, piec chlebowy, płyta i blat roboczy. Realizacja wykonana z cegły rozbiórkowej ze słynnej cegielni MAJOLIKA w Kadynach Wykonanie: Grillo wędzarnie (Gniezno, woj. wielkopolskie)

Urządzenie ogrodowe
Urządzenie ogrodowe

Całość kuchni to komora grillo-wędzarni, kominek, piec chlebowy, płyta fajerkowa, zlewozmywak, a w tylnej części także toaleta i drewutnia. Realizacja wykonana z cegły rozbiórkowej z słynnej cegielni MAJOLIKA w Kadynach, z przepięknymi sygnaturami Cesarza Vilchelma II. Wykonanie: Grillo wędzarnie (Gniezno, woj. wielkopolskie)

Urządzenie ogrodowe
Urządzenie ogrodowe

Ogrodowy otwarty kominek i piec chlebowy z drzwiczkami marki Hubos zbudowane z cegły szamotowej, wyizolowane matą ceramiczną i obudowane piaskowcem. Całość wybudowana w zamkniętej altanie. Wykonanie: Przedsiębiorstwo wielobranżowe „GW” Tomasz Kiszka Grillo wędzarnie(Gniezno, woj. wielkopolskie)


Lokalizacja
ul. Roosevelta 59A/b/11
62-200 Gniezno, wielkopolskie
609 029 108
609 029 108
Reklama ADS4media - platforma content marketingowa dla wydawców i reklamodawców