Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów  >   Targi i szkolenia

Targi i szkolenia

Akademia Hitze, Radom (18.V.2017)
z życia branży
02-06-2017
Akademia Hitze to cykl szkoleń przeznaczonych dla polskich oraz zagranicznych partnerów. W połowie maja, w trakcie premierowej edycji Akademii w Radomiu odbyło się szkolenie dla dystrybutorów marki Kominki i Piece Hitze z całej Polski.
W dniach 20-21 maja w Gliwicach odbyły się Targi Wnętrz i Ogrodów Home & Garden. W ciągu dwóch dni targi odwiedziło blisko 4 tysięcy zwiedzających. Na ponad 50 stoiskach zarówno w panelu Dom jak i Ogród zwiedzający mogli uzyskać fachowe porady odnośnie urządzania swojego domu oraz ogrodu, a najmłodsi odwiedzający targi uczestniczyli w warsztatach- Flojamo Zaczarowany Ogród.
W dniach 13 - 14 maja bieżącego roku w Nowym Targu odbyły się XXII Podhalańskie Targi Budowlane, podczas których wręczono Złote Ciupagi za najlepszy produkt prezentowany na targach.
W dniach 28-29 kwietnia bieżącego roku w Żyradowie odbyło się szkolenie "Kaflowym Szlakiem 2017" zorganizowane przez Piotra Baturę i Jakuba Kornaka z firmy "Ceramika Kornak". Oprócz szkolenia w Muzeum Lniarstwa można było zobaczyć wystawę "Zduńskie Klimaty" oraz wziąć udział w pokazie pokazie ekologicznego palenia zorganizowanym dla uczestników szkolenia i mieszkańców Żyrardowa.
Szkolenie Arysto, Sławoszewo (21.IV.2017)
z życia branży
27-04-2017
W dniu 21 kwietnia bieżącego roku w firmie Arysto odbyło się szkolenie produktowe dla klientów z województw śląskiego, opolskiego oraz zachodniopomorskiego.
W tym roku targi odbyły się pod hasłem „Czyste powietrze dla Nowego Sącza”. Wiele Firm zarówno w środku jak i na terenie zewnętrznym prezentowało materiały, systemy oraz instalacje spełniające normy czystego powietrza. Na stoisku Urzędu Miasta można było uzyskać informację o warunkach otrzymania dofinansowania w ramach wymiany istniejących pieców.
III edycja Targów Budowlanych „DOM i OTOCZENIE”
8-9 kwietnia 2017, Katowice
13-04-2017
W weekend 8-9 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się III edycja Targów Budowlanych „DOM i OTOCZENIE”. Na ponad 100 stoiskach w hali i na terenie zewnętrznym ofertę zaprezentowały firmy z Katowic, Śląska, Małopolski a także różnych innych regionów oraz z zagranicy.
51 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „Twój Dom 2017”
7 – 9 kwietnia 2017, Bielsko – Biała
13-04-2017
W dniach 7-9 kwietnia w Bielsku-Białej odbyły się 51 Międzynarodowe Targi Budownictwa "Twój Dom 2017". Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem gości z Polski, Czech, Słowacji i Austrii. Dotychczasowa formuła targów została rozszerzona o Strefę Dobrych Wnętrz oraz aranżacje i wyposażenie ogrodów.
Targi „TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE”
1–2 kwietnia, Jaworzno
07-04-2017
W dniach 1–2 kwietnia w Jaworznie odbyła się 20. edycja targów TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE. Tematyka imprezy obejmowała dom, ogród i jego otoczenie. Impreza skierowana była do osób, które poszukiwały materiałów budowlanych, mebli, wyposażenia wnętrz, dekoracji, nowoczesnych systemów grzewczych oraz wszystkiego, co związane jest z ogrodem.
26. Targi Bud-Gryf
31 marca - 2 kwietnia 2017, Szczecin
07-04-2017
Końca dobiegła 26. edycja targów budowlanych i energetycznych Bud-Gryf organizowanych przez Żeglugę Szczecińską. Podczas trzech dni trwania wydarzenia halę MTS odwiedziło niespełna 9 tysięcy osób.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    25

Z galerii kominków

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: