Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów  >   Polecamy

Polecamy

Sejmiki wojewódzkie mogą już podejmować uchwały antysmogowe, w których wskażą, jakimi paliwami można ogrzewać dom w danym regionie. Możliwość wprowadzenia ograniczeń daje im nowelizacja ustawy – Prawo ochrony środowiska, która weszła w życie 12 listopada 2015 roku.
Rusza Krajowy Program Ochrony Powietrza. Koniec z paleniem śmieci i węgla brunatnego w piecach
Dr. Marek Gędek autor związany z naszym wydawnictwem i piszący artykuły do czasopisma branżowego Kominki PRO od dawna zmaga się z chorobą nowotworową. Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym Misericordia prowadzi zbiórkę na leczenie dla dr. Marka Gędka.
Samorządy będą mogły określać, jakimi paliwami stałymi mieszkańcy będą mogli palić w swoich przydomowych kotłowniach, a także minimalne standardy techniczne dla takich urządzeń - wynika z przygotowanego przez posłów PO projektu noweli Prawa ochrony środowiska.
Od grudnia firmę będzie można założyć szybciej - NIP i REGON otrzymasz z automatu przy wpisie do KRS
Uchwała sejmiku wojewódzkiego zakazująca używania węgla do ogrzewania mieszkań i domów w Krakowie jest nieważna - uznał Wojewódzki Sąd Administracyjny. Zdaniem sądu, naruszyła ona zasady konstytucyjne. Uchwała miała pomóc w ograniczeniu zanieczyszczenia powietrza w Krakowie.
Subsydia dla produkcji energii ze źródeł odnawialnych w Niemczech uderzają w największe niemieckie koncerny energetyczne, które notują coraz gorsze wyniki finansowe. Firmy alarmują, że jeśli nic się nie zmieni, znajdą się na krawędzi.
Brak standardów etycznych, korupcja, wewnętrzne oszustwa i kradzieże stają się coraz większym problemem dla przedsiębiorstw. Trudno je wykryć, a biznes ponosi z ich powodu ogromne straty
W Polsce bez problemu w jeden dzień można stać się Firmą Godną Zaufania, Rzetelną Firmą lub też szczycącą się Laurem Konsumenta. To tylko kwestia ceny. Za tego typu rekomendacje trzeba zapłacić od kilkudziesięciu złotych do kilku tysięcy. Mimo to, przedsiębiorcy chętnie płacą i w efekcie coraz trudniej odróżnić dobre marki od tych gorszych czy nieuczciwych, bo nad firmami, które zajmują się sprzedażą certyfikatów, nie ma żadnej kontroli.
Przedsiębiorcy, którzy 25 lat temu zakładali prywatne firmy, przecierając szlaki gospodarce wolnorynkowej, dziś coraz częściej myślą o emeryturze. Sęk w tym, że tylko 6,3 proc. ich dzieci myśli o przejęciu biznesowej schedy.
1  2  3  4  5  6  7    

Z galerii kominków

 • Unico Dragon 8B

  Unico Dragon 8B

  Bryła stworzona z wykorzystaniem płyt izolacyjnych z paleniskiem Uncio Dragon 8B
 • kominek kaflowy biały

  kominek kaflowy biały

  Kominek kaflowy wykonany na wkłądzie kobok, zabudowa kominka białe kafle Kafel kar . Projekt...
 • Spartherm Varia Sh

  Spartherm Varia Sh

  Portal marmurowy Carrara z paleniskiem Spartherm Varia-Sh
 • Spartherm Varia 2L 100h-4S

  Spartherm Varia 2L 100h-4S

  Obudowa wykonana przy użyciu Kafli Kafel-Kar w kolorze Arktyczna Biel z paleniskiem Spartherm...
 • Kominek kaflowy

  Kominek kaflowy

  Obudowa wykonana przy użyciu kafli Kafel-Kar kolor Ecru z paleniskiem Unico Dragon 2

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: