Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów  >   Organizacje kominkowe i zduńskie

Organizacje kominkowe i zduńskie

Dnia 31 maja 2019 r. w Nałęczowie odbył się XIX Walny Zjazd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „KOMINKI POLSKIE” podczas którego członkowie wybrali nowe władze stowarzyszenia na trzyletnią kadencję. Nowym Prezesem Stowarzyszenia znaczną większością głosów został Piotr Batura, który do współpracy zaprosił: Mariusza Godzica, Elżbietę Zajaczkowską, Tomasza Kosteckiego, Grzegorza Mrówczyńskiego, Grzegorza Piotrowskiego, Jarosława Żołędzia, Witolda Jaworskiego oraz Przemysława Madziewicza.
Kongres VEUKO 2019
z życia branży
03-06-2019
W dniach 15-17 maja 2019 r. odbył się w Pradze doroczny Kongres Veuko, który zgromadził zrzeszonych w nim przedstawicieli branży zduńskiej z 15 krajów europejskich.
Walny Zjazd OSKP
zapowiedź
17-05-2019
31 maja w Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowym Energetyk w Nałęczowie odbędzie się XIX Sprawozdawczo-Wyborczy Walny Zjazd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia "KOMINKI POLSKIE". Tego samego dnia odbędzie się też IV FORUM Producentów i Dystrybutorów pod hasłem "Kominkowy Okrągły Stół" oraz Uroczysta Gala wręczenia nagród Płomień Roku 2018.
Święto Rzemiosła Zduńskiego
zapowiedź
30-04-2019
10 maja bieżącego roku w Krakowie odbędzie się Święto Rzemiosła Zduńskiego połączone z Walnym Zgromadzeniem Małopolskiego Cechu Zdunów i Zawodów Pokrewnych.
Szkolenie Cechu Zdunów Polskich
zapowiedź
07-02-2019
W dniach 1-2 marca bieżącego roku w Łaziskach w województwie wielkopolskim odbędzie się dwudniowe szkolenie zorganizowane przez Cech Zdunów Polskich przy współpracy firm Promat, Defro, Fenixus. Patronem medialnym wydarzenia jest magazyn Świat Kominków.
Przedstawiamy aktywności Ogólnopolskiego Stowarzyszenia "KOMINKI POLSKIE".
W dniu 13 października bieżącego roku członkowie Cechu Zdunów Polskich przygotowali dla mieszkańców Zdun happening dotyczący czystego palenia. Pokaz spalania drewna poprowadził Starszy Cechu - Piotr Batura. W międzyczasie każdy mógł skosztować pysznej pizzy prosto z pieca opalanego drewnem, przygotowanej przez mistrza w pieczeniu pizzy klasycznej - Marcina Cebulskiego. Atrakcją dla młodszych było łupanie drewna za pomocą ręcznych łuparek. Czynność ta cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci.
W dniu 20 października bieżącego roku na "Festiwalu Zawodów Ginących - rzemiosło małopolskie w służbie kreatywności" w Skale można było odwiedzić stoisko Małopolskiego Cechu Zdunów i Zawodów Pokrewnych.
Przedstawiamy aktywności Ogólnopolskiego Stowarzyszenia "KOMINKI POLSKIE"
Przedstawiamy aktywności Cechu Zdunów Polskich.
1  2  3  4    

Z galerii kominków

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: