Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów  >   Organizacje kominkowe i zduńskie

Organizacje kominkowe i zduńskie

Małopolski Cech Zdunów i Zawodów Pokrewnych dziękuje wszystkim darczyńcom, kominkarzom, zdunom i firmom za dotychczasowe wsparcie ich działań dla obrony dobrego imienia branży i umożliwienia wykonywania zawodu kominkarza i zduna na terenie Małopolski i całego kraju oraz prosi o dalsze wsparcie funduszu na działania obrony branży.
"Dziękuję wszystkim którzy odpowiedzieli na mój apel i wzięli udział w spontanicznej zbiórce środków dla Małopolskiego Cechu Zdunów. Środki te przeznaczone są na podjęcie jeszcze jednej próby cofnięcia kuriozalnego zakazu palenia drewnem w Krakowie. Lista darczyńców tutaj: http://zduni.eu/rozliczenie-wsparcia/. - powiedział Piotr Batura prezes OSKP.
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kominki i Piece wysłało dwa pisma dotyczące konsultacji Programu Ochrony Powietrza w Małopolsce do Departamentu Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. W imieniu firm województwa małopolskiego zrzeszonych w stowarzyszeniu, klientów tych firm i mieszkańców zgłosili uwagi do programu.
Dnia 31 maja 2019 r. w Nałęczowie odbył się XIX Walny Zjazd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „KOMINKI POLSKIE” podczas którego członkowie wybrali nowe władze stowarzyszenia na trzyletnią kadencję. Nowym Prezesem Stowarzyszenia znaczną większością głosów został Piotr Batura, który do współpracy zaprosił: Mariusza Godzica, Elżbietę Zajaczkowską, Tomasza Kosteckiego, Grzegorza Mrówczyńskiego, Grzegorza Piotrowskiego, Jarosława Żołędzia, Witolda Jaworskiego oraz Przemysława Madziewicza.
Kongres VEUKO 2019
z życia branży
03-06-2019
W dniach 15-17 maja 2019 r. odbył się w Pradze doroczny Kongres Veuko, który zgromadził zrzeszonych w nim przedstawicieli branży zduńskiej z 15 krajów europejskich.
Walny Zjazd OSKP
zapowiedź
17-05-2019
31 maja w Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowym Energetyk w Nałęczowie odbędzie się XIX Sprawozdawczo-Wyborczy Walny Zjazd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia "KOMINKI POLSKIE". Tego samego dnia odbędzie się też IV FORUM Producentów i Dystrybutorów pod hasłem "Kominkowy Okrągły Stół" oraz Uroczysta Gala wręczenia nagród Płomień Roku 2018.
Święto Rzemiosła Zduńskiego
zapowiedź
30-04-2019
10 maja bieżącego roku w Krakowie odbędzie się Święto Rzemiosła Zduńskiego połączone z Walnym Zgromadzeniem Małopolskiego Cechu Zdunów i Zawodów Pokrewnych.
Szkolenie Cechu Zdunów Polskich
zapowiedź
07-02-2019
W dniach 1-2 marca bieżącego roku w Łaziskach w województwie wielkopolskim odbędzie się dwudniowe szkolenie zorganizowane przez Cech Zdunów Polskich przy współpracy firm Promat, Defro, Fenixus. Patronem medialnym wydarzenia jest magazyn Świat Kominków.
Przedstawiamy aktywności Ogólnopolskiego Stowarzyszenia "KOMINKI POLSKIE".
W dniu 13 października bieżącego roku członkowie Cechu Zdunów Polskich przygotowali dla mieszkańców Zdun happening dotyczący czystego palenia. Pokaz spalania drewna poprowadził Starszy Cechu - Piotr Batura. W międzyczasie każdy mógł skosztować pysznej pizzy prosto z pieca opalanego drewnem, przygotowanej przez mistrza w pieczeniu pizzy klasycznej - Marcina Cebulskiego. Atrakcją dla młodszych było łupanie drewna za pomocą ręcznych łuparek. Czynność ta cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci.
1  2  3  4    

Z galerii kominków

 • Unico Dragon 8B

  Unico Dragon 8B

  Bryła stworzona z wykorzystaniem płyt izolacyjnych z paleniskiem Uncio Dragon 8B
 • kominek kaflowy biały

  kominek kaflowy biały

  Kominek kaflowy wykonany na wkłądzie kobok, zabudowa kominka białe kafle Kafel kar . Projekt...
 • Spartherm Varia Sh

  Spartherm Varia Sh

  Portal marmurowy Carrara z paleniskiem Spartherm Varia-Sh
 • Spartherm Varia 2L 100h-4S

  Spartherm Varia 2L 100h-4S

  Obudowa wykonana przy użyciu Kafli Kafel-Kar w kolorze Arktyczna Biel z paleniskiem Spartherm...
 • Kominek kaflowy

  Kominek kaflowy

  Obudowa wykonana przy użyciu kafli Kafel-Kar kolor Ecru z paleniskiem Unico Dragon 2

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: