Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów  >   Kominki PRO  >   Kominki PRO nr 38

Kominki PRO

Kominki PRO nr 38

06-05-2019
drukuj
W najnowszym numerze Kominków PRO znajdziecie Państwo przede wszystkim nominacje do nagrody Płomień Roku 2018 oraz relacje z najważniejszych imprez targowych takich jak targi ISH we Frankfurcie, KOK Austria w Wels oraz Be Positive z ekspozycją Flam’expo w Lyonie. 
 
W tym numerze do poczytania artykuł "Internet prawdę ci powie" oraz "Łatwiejsza sukcesja firmy". Polecamy zapoznanie się z przeglądem prasy zagranicznej przygotowanym przez Redaktora Naczelnego Witolda Hawajskiego oraz materiałem Program „Czyste Powietrze” a urządzenia kominkowe. W numerze jak zwykle porcja wiedzy, czyli informacje na temat nowej ulgi w opłacaniu składek na ubezpieczenia społeczne, tzw. małego ZUS-u, uzależnionego od przychodów. 
 
Jak zawsze znajdziecie też u nas świeże informacje dotyczące życia branży, targów, szkoleń, a także kalendarium najbliższych wydarzeń.
 
 
Aby otrzymać  bezpłatnie  wydania ''KominkiPRO'' , prosze przesłać maila z prośbą na kominki@ihz.pl a na podany adres zostanie wysłany link, pod którym będzie można pobrać plik.

Podziel się

Z galerii kominków

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: