Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów  >   Kominki PRO  >   Kominki PRO nr 37

Kominki PRO

Kominki PRO nr 37

14-01-2019
drukuj

W najnowszym 37 numerze Kominków PRO przedstawiamy relację i wrażenia wystawców po targach Warsaw Home 2018 oraz relację z międzynarodowego spotkania partnerów firmy Brunner w Polsce. Ten numer zawiera także podsumowania 2018 roku przygotowane zarówno przez naszą redakcję, jak i poszczególne firmy. Zwracamy również uwagę na ważny problem pominięcia pieców budowanych przez zdunów w uchwałach o poprawie jakości powietrza i publikujemy treść porozumienia organizacji kominkowo-zduńskich. 

 

Zachęcamy do zapozania się z materiałem "Rozmowa o przyszłości branży", gdzie swoje opinie wyrażają przedstawiciele organizacji branżowych oraz reprezentujący Świat Kominków - Witold Hawajski (redaktor naczelny) i Dariusz Marciniak (wydawca). 

Polecamy zapoznanie się z przeglądem prasy zagranicznej przygotowanym przez redaktora naczelnego Witolda Hawajskiego oraz materiałem o tym, jaka jest różnica w obsłudze między klientem wirtualnym, a tym z którym spotykamy się od razu w firmie. 

 

W numerze jak zwykle porcja wiedzy, czyli informacje na temat zmian w przepisach dotyczących m.in. samochodu w firmie, nowej stawki CIT oraz sukcesji firm jednoosobowych.

Jak zawsze znajdą Państwo u nas kalendarium najbliższych imprez targowych oraz świeże informacje dotyczące życia branży.  

 

Aby otrzymać  bezpłatnie  wydania ''KominkiPRO'' , prosze przesłać maila z prośbą na [email protected] a na podany adres zostanie wysłany link, pod którym będzie można pobrać plik.

Podziel się

Z galerii kominków

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: