Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów  >   Kominki PRO  >   Kominki PRO nr 36

Kominki PRO

Kominki PRO nr 36

09-10-2018
drukuj
Najnowszy numer 36 Kominków PRO składa się z dwóch części. Magazyn został wzbogacony o wydanie specjalne Kominki PRO - „ABC Kominka", w którym znajdziecie Państwo zbiór podstawowych informacji o kominkach. W wydaniu specjalnym znajdziecie Państwo teksty na temat różnorodności urządzeń kominkowych, w tym także kuchennych i ogrodowych. Polecamy artykuł o materiałach do budowy kominków i pieców a także o tak ważnym dla kominków kominie i doprowadzeniu powietrza z zewnątrz. Ponadto w tej części dowiemy się też „Jak ustrzec się przed brzydkim kominkiem?" oraz poznamy zbiór przepisów prawnych dotyczących kominków.
 
W standardowym wydaniu relacja z Walnego Zjazdu OSKP, Festiwalu Zduństwa w Kaflarni w Zdunach oraz Jubileuszowej Gali firmy Kratki.pl. Do poczytania artykuł „Firmowe dylematy" oraz „Nie ma dymu bez ognia". Zachęcamy do zapoznania się z informacją o zasadach udziału w kolejnej edycji nagrody Płomień Roku 2018 w kategorii Firma Wykonawcza - Realizacja Roku. Polecamy zapoznanie się z przeglądem prasy zagranicznej przygotowanym przez Redaktora Naczelnego Witolda Hawajskiego. W numerze jak zwykle porcja wiedzy, czyli informacje na temat efektywności energetycznej w Polsce.
 
Jak zawsze znajdziecie też u nas aktualne informacje dotyczące życia branży, targów, a także kalendarium najbliższych wydarzeń.
 
 
Aby otrzymać  bezpłatnie  wydania ''KominkiPRO'' , prosze przesłać maila z prośbą na kominki@ihz.pl a na podany adres zostanie wysłany link, pod którym będzie można pobrać plik.

 

Podziel się

Z galerii kominków

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: