Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów  >   Kominki PRO  >   Kominki PRO nr 35

Kominki PRO

Kominki PRO nr 35

12-06-2018
drukuj

W najnowszym numerze 35 Kominków PRO znajdziecie Państwo informację o otwarciu Kącika Babci i Dziadka z kominkiem w Lublinie oraz wyjeździe szkoleniowym Małopolskiego Cechu Zdunów i Zawodów Pokrewnych do Austrii. W tym numerze 15 lat promocji ognia przez Świat Kominków oraz relacja z targów Progetto Fuoco w Weronie, Batibouw w Brukseli i Salon Kaminow w Moskwie. Do poczytania artykuł „Być i mieć w sieci – internet dla firm" oraz „Bezpieczeństwo jest najważniejsze". 

Polecamy zapoznanie się z przeglądem prasy zagranicznej przygotowanym przez Redaktora Naczelnego Witolda Hawajskiego oraz materiał o tym, jak zduni przygotowują się do nowych wymagań. W numerze jak zwykle porcja wiedzy, czyli informacje na temat zmian w przepisach dotyczących między wypłaty wynagrodzeń oraz unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Jak zawsze znajdziecie też u nas świeże informacje dotyczące życia branży, targów, a także kalendarium najbliższych wydarzeń.

 

Aby otrzymać  bezpłatnie  wydania ''KominkiPRO'' , prosze przesłać maila z prośbą na [email protected] a na podany adres zostanie wysłany link, pod którym będzie można pobrać plik.

Podziel się

Z galerii kominków

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: