Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów  >   Kominki PRO  >   Kominki PRO nr 34

Kominki PRO

Kominki PRO nr 34

19-03-2018
drukuj

W najnowszym numerze Kominków PRO znajdziecie Państwo informację o laureatach nagrody Płomień Roku za rok 2017 i relację z Gali podczas której wydawnictwo Świat Kominków wręczyło nagrody Płomień Roku 2017.  W tym numerze także szeroka relacja z Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI, informacja o zdobywcach Złotego Pieca Polskich Premier Targowych oraz zdobywcach tytułu Eco-kominek plus 2018 i lista wszystkich zgłoszonych do projektu urządzeń, które mogą się posługiwać oznaczeniem Eco-kominek plus. Polecamy zapoznanie się z przeglądem prasy zagranicznej  przygotowanym przez Redaktora Naczelnego Witolda Hawajskiego oraz felieton Magdaleny Zabłockiej „Zdun tradycyjny czy nowoczesny?”.
W numerze jak zwykle porcja wiedzy, czyli informacje na temat zmian w przepisach dotyczących między innymi zwolnień lekarskich w wersji elektronicznej oraz unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). 
Jak zawsze znajdziecie też u nas świeże informacje dotyczące życia branży, targów, a także kalendarium najbliższych wydarzeń.

 

Aby otrzymać  bezpłatnie  wydania ''KominkiPRO'' , prosze przesłać maila z prośbą na kominki@ihz.pl a na podany adres zostanie wysłany link, pod którym będzie można pobrać plik.

 

 

Podziel się

Z galerii kominków

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: