Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów  >   Kominki PRO

Kominki PRO

Kominki PRO nr 41
30-03-2020
W najnowszym 41 numerze Kominków PRO znajdziecie Państwo przede wszystkim relację z targów KOMINKI w Poznaniu wraz z wypowiedziami firm i organizacji branżowych, które wystawiały się na targach. W tym numerze także relacja z Gali Płomień Roku 2019, podczas której już po raz piętnasty magazyn "Świat Kominków" wręczył niezależne nagrody Płomień Roku dla najlepszych firm, produktów, wydarzeń i realizacji z branży kominkowej za rok 2019 oraz pełna lista laureatów.
Kominki PRO nr 40
17-12-2019
W najnowszym numerze Kominków PRO znajdziecie Państwo przede wszystkim relację z targów Warsaw Home w Nadarzynie wraz z wypowiedziami firm, które wystawiały się na targach. W tym numerze do poczytania artykuł "Marketing internetowy w małych firmach" oraz "Praca na emeryturze". Polecamy zapoznanie się z przeglądem prasy zagranicznej przygotowanym przez Redaktora Naczelnego Witolda Hawajskiego oraz "Eko" aktualnościami.
Kominki PRO nr 39
03-09-2019
Najnowszy numer 39 Kominków PRO składa się z dwóch części. Magazyn został wzbogacony o wydanie specjalne Kominki PRO - „ABC Kominka", w którym znajdziecie Państwo zbiór podstawowych informacji o kominkach. W wydaniu specjalnym znajdziecie Państwo teksty na temat różnorodności urządzeń kominkowych, w tym także kuchennych i ogrodowych.
Kominki PRO nr 38
06-05-2019
W najnowszym numerze Kominków PRO znajdziecie Państwo przede wszystkim nominacje do nagrody Płomień Roku 2018 oraz relacje z najważniejszych imprez targowych takich jak targi ISH we Frankfurcie, KOK Austria w Wels oraz Be Positive z ekspozycją Flam’expo w Lyonie. W tym numerze do poczytania artykuł "Internet prawdę ci powie" oraz "Łatwiejsza sukcesja firmy".
Kominki PRO nr 37
14-01-2019
W najnowszym 37 numerze Kominków PRO przedstawiamy relację i wrażenia wystawców po targach Warsaw Home 2018 oraz relację z międzynarodowego spotkania partnerów firmy Brunner w Polsce. Ten numer zawiera także podsumowania 2018 roku przygotowane zarówno przez naszą redakcję, jak i poszczególne firmy. Zwracamy również uwagę na ważny problem pominięcia pieców budowanych przez zdunów w uchwałach o poprawie jakości powietrza i publikujemy treść porozumienia organizacji kominkowo-zduńskich.
Kominki PRO nr 36
09-10-2018
Najnowszy numer 36 Kominków PRO składa się z dwóch części. Magazyn został wzbogacony o wydanie specjalne Kominki PRO - „ABC Kominka", w którym znajdziecie Państwo zbiór podstawowych informacji o kominkach. W wydaniu specjalnym znajdziecie Państwo teksty na temat różnorodności urządzeń kominkowych, w tym także kuchennych i ogrodowych. Polecamy artykuł o materiałach do budowy kominków i pieców a także o tak ważnym dla kominków kominie i doprowadzeniu powietrza z zewnątrz.
Kominki PRO nr 35
12-06-2018
W najnowszym numerze 35 Kominków PRO znajdziecie Państwo informację o otwarciu Kącika Babci i Dziadka z kominkiem w Lublinie oraz wyjeździe szkoleniowym Małopolskiego Cechu Zdunów i Zawodów Pokrewnych do Austrii. W tym numerze 15 lat promocji ognia przez Świat Kominków oraz relacja z targów Progetto Fuoco w Weronie, Batibouw w Brukseli i Salon Kaminow w Moskwie. Do poczytania artykuł „Być i mieć w sieci – internet dla firm" oraz „Bezpieczeństwo jest najważniejsze".
Kominki PRO nr 34
19-03-2018
W najnowszym numerze Kominków PRO znajdziecie Państwo informację o laureatach nagrody Płomień Roku za rok 2017 i relację z Gali podczas której wydawnictwo Świat Kominków wręczyło nagrody Płomień Roku 2017. W tym numerze także szeroka relacja z Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI, informacja o zdobywcach Złotego Pieca Polskich Premier Targowych oraz zdobywcach tytułu Eco-kominek plus 2018.
Kominki PRO nr 33
26-02-2018
W najnowszym numerze Kominków PRO znajdziecie Państwo przede wszystkim informację o zbliżających się Międzynarodowych Targach Kominkowych KOMINKI oraz imprezach towarzyszących i nagrodach jakie będą przyznawane podczas tegorocznej edycji. Polecamy zapoznanie się z przeglądem prasy zagranicznej przygotowanym przez Redaktora Naczelnego Witolda Hawajskiego. Zachęcamy też do przesyłania zgłoszeń do kolejnej edycji nagrody Płomień Roku w kategorii Firma Wykonawcza – Realizacja Roku.
Kominki PRO nr 32
26-02-2018
W najnowszym numerze Kominków PRO znajdziecie Państwo przede wszystkim informację o zbliżających się Międzynarodowych Targach Kominkowych KOMINKI oraz imprezach towarzyszących i nagrodach jakie będą przyznawane podczas tegorocznej edycji. Polecamy zapoznanie się z przeglądem prasy zagranicznej przygotowanym przez Redaktora Naczelnego Witolda Hawajskiego. Zachęcamy też do przesyłania zgłoszeń do kolejnej edycji nagrody Płomień Roku w kategorii Firma Wykonawcza – Realizacja Roku.
1  2  3  4    

Z galerii kominków

 • Unico Dragon 8B

  Unico Dragon 8B

  Bryła stworzona z wykorzystaniem płyt izolacyjnych z paleniskiem Uncio Dragon 8B
 • kominek kaflowy biały

  kominek kaflowy biały

  Kominek kaflowy wykonany na wkłądzie kobok, zabudowa kominka białe kafle Kafel kar . Projekt...
 • Spartherm Varia Sh

  Spartherm Varia Sh

  Portal marmurowy Carrara z paleniskiem Spartherm Varia-Sh
 • Spartherm Varia 2L 100h-4S

  Spartherm Varia 2L 100h-4S

  Obudowa wykonana przy użyciu Kafli Kafel-Kar w kolorze Arktyczna Biel z paleniskiem Spartherm...
 • Kominek kaflowy

  Kominek kaflowy

  Obudowa wykonana przy użyciu kafli Kafel-Kar kolor Ecru z paleniskiem Unico Dragon 2

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: