Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów  >   Aktualności branżowe  >   Konferencja targów Warsaw Home

Aktualności branżowe

Konferencja targów Warsaw Homez życia branży

08-06-2019
drukuj

5 czerwca w Qchni Artystycznej w Warszawie odbyła się konferencja prasowa targów Warsaw Home 2019. Konferencję poprowadził Michał Mazur, a udział w niej wzięły Kasia Ptak - CEO Warsaw Home oraz Monika Frąk – Dyrektor targów Warsaw Build. Spotkanie uświetnił wykład Tomka Kuczmy pt. „Jakie to jest?" o rozmowie jako narzędziu pracy projektanta. 

 

Podczas konferencji Kasia Ptak opowiedziała o zbliżającej się IV już edycji targów Warsaw Home, która odbędzie się w dniach 3-6 października 2019 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Jak zaznaczyła wśród zaproszonych gości znajdą się wielkie nazwiska ze świata designu, m.in. Job Smeets, Gert Wingårdh, Luca Nichetto, Stefan Diez, Matteo Cibic, Michael Young, Christophe Pillet, Nelson Ruiz-Acal, Cate Högdahl, Matti Klenell, Marcus Fairs oraz reprezentanci polskich i międzynarodowych firm wnętrzarskich. Nie zabraknie też projektantów stawiających swoje pierwsze kroki w branży, którzy będą mieli okazję zaprezentować zarówno swoje prototypy, jak i produkty w zupełnie nowej przestrzeni – IDEAS.  

 

Motywem przewodnim tegorocznej edycji targów będzie hasło „Jestem”, które nawiązuje do korzeni targów – ich idea bierze się z łączenia ludzi, dawania im tego, czego potrzebują. To oni znajdują się w centrum zainteresowania.

 

W tym roku liczba wystawców szacowana jest na około 800, a łączna powierzchnia targów zajmie aż 120 tys. metrów kwadratowych. Kominki będą prezentowane w hali B o nazwie Interior Finish. 

 

Konferencję uświetniła loteria, w której do wygrania były dizajnerskie krzesła marki Nurt oraz poczęstunek. 

 

Partnerami konferencji były marki Koziol oraz Nurt.

 

Więcej informacji na temat targów TUTAJ. 

 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: