Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów  >   Aktualności branżowe

Aktualności branżowe

Suwałki - IV Targi Mieszkaniowe
zapowiedź
14-06-2019
W dniach 22-23 czerwca 2019 w Suwałkach na Placu Marii Konopnickiej odbędą się ,,Suwałki - IV Targi Mieszkaniowe”. W tym roku formuła targów zostanie poszerzona o nową strefę - „Budowa domu”. Na potrzeby targów wybudowana zostanie hala o łącznej powierzchni 500 m2, w której zwiedzający w miłej atmosferze będą mogli poznać suwalską ofertę mieszkań, lokali, wyposażenia wnętrz, kredytów oraz innych produktów i usług związanych z branżą mieszkaniową.
XIV Gala Płomień Roku 2018
z życia branży
11-06-2019
31 maja w Nałęczowie odbyła się uroczysta Gala, podczas której magazyn „Świat Kominków” już po raz czternasty wręczył niezależne nagrody Płomień Roku dla najlepszych firm, produktów, wydarzeń oraz realizacji z branży kominkowej za rok 2018.
Dnia 31 maja 2019 r. w Nałęczowie odbył się XIX Walny Zjazd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „KOMINKI POLSKIE” podczas którego członkowie wybrali nowe władze stowarzyszenia na trzyletnią kadencję. Nowym Prezesem Stowarzyszenia znaczną większością głosów został Piotr Batura, który do współpracy zaprosił: Mariusza Godzica, Elżbietę Zajaczkowską, Tomasza Kosteckiego, Grzegorza Mrówczyńskiego, Grzegorza Piotrowskiego, Jarosława Żołędzia, Witolda Jaworskiego oraz Przemysława Madziewicza.
Konferencja targów Warsaw Home
z życia branży
08-06-2019
5 czerwca w Qchni Artystycznej w Warszawie odbyła się konferencja prasowa targów Warsaw Home 2019. Konferencję poprowadził Michał Mazur, a udział w niej wzięły Kasia Ptak - CEO Warsaw Home oraz Monika Frąk – Dyrektor targów Warsaw Build. Spotkanie uświetni wykład Tomka Kuczmy pt. „Jakie to jest?" o rozmowie jako narzędziu pracy projektanta.
31 maja 2019 roku podczas Uroczystej Gali wręczenia nagród Płomień Roku 2018, która odbyła się w Nałęczowie poznaliśmy zdobywców nagród producenckich przyznanych przez firmy: Hajduk, Spartherm, Hitze, Kratki.pl, Kaflarnia "Kafel-Kar", Kaflarnię Grochowski oraz OSKP dla najlepszych realizacji z ich produktami spośród zgłoszonych do Płomienia Roku 2018 w kategorii Firma Wykonawcza - Realizacja Roku. Nagrody producentów były przyznane niezależnie od nagrody głównej - Płomień Roku 2018.
Kongres VEUKO 2019
z życia branży
05-06-2019
W dniach 15-17 maja 2019 r. w Pradze odbył się doroczny Kongres Veuko, który zgromadził zrzeszonych w nim przedstawicieli branży zduńskiej z 15 krajów europejskich.
Szkolenie NFOŚiGW
zapowiedź
04-06-2019
17 czerwca bieżącego roku w Warszawie odbędzie się bezpłatne szkolenie zorganizowane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. tematem szkolenia będą warunki naboru, kryteria oceny i kwalifikowalności kosztów oraz wypełniania wniosku w ramach programu priorytetowego Wsparcie dla Innowacji sprzyjających zasobooszczędnej i niskoemisyjnej gospodarce.
Gala Płomień Roku 2018
zapowiedź
17-05-2019
W dniu 31 maja w Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowym Energetyk w Nałęczowie odbędzie się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Płomień Roku 2018. Wydarzeniami współtowarzyszącymi gali będzie IV Forum Producentów i Dystrybutorów pod hasłem "Kominkowy Okrągły Stół" oraz Walny Zjazd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia "KOMINKI POLSKIE".
Walny Zjazd OSKP
zapowiedź
16-05-2019
31 maja w Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowym Energetyk w Nałęczowie odbędzie się XIX Sprawozdawczo-Wyborczy Walny Zjazd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia "KOMINKI POLSKIE". Tego samego dnia odbędzie się też IV FORUM Producentów i Dystrybutorów pod hasłem "Kominkowy Okrągły Stół" oraz Uroczysta Gala wręczenia nagród Płomień Roku 2018.
10 maja w Krakowie odbyło się Święto Rzemiosła Zduńskiego połączone z Walnym Zgromadzeniem Małopolskiego Cechu Zdunów i Zawodów Pokrewnych. Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w Kościele św. Floriana po której nastąpiło uroczyste przejście przez Rynek Główny w Krakowie do siedziby Małopolskiej Izby Rzemiosła na ul. Św. Anny 9. Część konferencyjną rozpoczęło przemówienie Prezesa Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, który gratulował zebranym zdunom w dniu ich święta...
1  2  3  4  5  6  7  8  9    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii kominków

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: