Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów  >   Aktualności branżowe

Aktualności branżowe

Grill w firmie PPHU PANEK
z życia branży
16-09-2019
W dniu 14 września odbyło się kolejne spotkanie integracyjne – Doroczny Grill u Michała Panka. Podobnie jak w latach ubiegłych impreza odbywała się na terenie kompleksu P.P.H.U. Panek w Michałowicach koło Warszawy. Celem spotkania była integracja środowiska skupionego wokół firmy Panek. Istotna była też kontynuacja promocji zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego, zwłaszcza „walki” z czadem, którą firma realizuje we współpracy z Komendą Powiatową państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.
W sobotę 14 września w Gdańsku podczas trwania Targów Budownictwa i Aranżacji MDO – Mieszkanie, Dom, Ogród odbędzie się prelekcja "Kominek jako rezerwa energetyczna we współczesnym domu" wygłoszona przez Elżbietę Zajączkowską - sekretarz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie. Na targach odbędą się też pokazy ekologicznego rozpalania w kominku. Dla uczestników targów bezpłatnie dostępny będzie magazyn "Świat Kominków", który jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.
Salon Kaminow, Sankt Petersburg
zapowiedź
11-09-2019
W dniach 12-13 października 2019 roku w VK Lenexpo w Sankt Petersburgu odbędzie się wystawa Salon Kaminow. Celem wystawy jest zaprezentowanie w jednym miejscu pełnej gamy kominków i pieców zarówno rosyjskich jak i zagranicznych marek oraz pomoc odwiedzającym w wyborze odpowiadającego im systemu grzewczego.
Kratki.pl w St. Petersburgu
artykuł reklamowy
10-09-2019
Wizyta, którą przedstawiciele firmy Kratki.pl odbyli w dniach 19-20 sierpnia 2019 roku w dawnej stolicy Rosji, poświęcona była szkoleniu zorganizowanemu dla partnerów biznesowych polskiego producenta. Uczestnicy spotkania zapoznali się nie tylko z aktualną ofertą firmy, ale także z kwestiami związanymi z właściwą instalacją, eksploatacją, serwisowaniem i sterowaniem pracą wkładów kominkowych.
Targi Expobud
zapowiedź
09-09-2019
W dniach 14-15 września w Hali ARENA Gliwice odbędzie się kolejna edycja TARGÓW EXPOBUD. Będzie to 15 edycja imprezy, która na stałe wpisała się w jesienny kalendarz gliwickich spotkań branżowych. Tegoroczne targi to wiele atrakcji edukacyjno - poznawczych- warsztaty i spotkania oraz możliwości zapoznania się z ofertą i zasięgnięcia porady.
Oficjalne otwarcie nowej siedziby Hajduk
z życia branży
05-09-2019
W dniu 30 sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby firmy Hajduk, która znajduje się przy ulicy Kasprzaka 6 F w Gorzowie Wielkopolskim. Wydarzenie zainicjowało powitanie gości przez właścicieli firmy Agnieszkę i Dariusza Nasińskich. Następnie okolicznościowe przemówienia wygłosili właściciele i wydawca magazynu "Świat Kominków" Dariusz Marciniak, po czym nastąpiło symboliczne przecięcie wstęgi.
Szkolenie dla architektów Kratki.pl
artykuł reklamowy
26-08-2019
Firma Kratki.pl wspólnie ze swoim partnerem biznesowym, firmą Famkom, zorganizowała szkolenie dla architektów. Jego uczestnicy zapoznali się z historią firmy Kratki.pl, oferowanymi przez nią produktami oraz poznali korzyści płynące ze współpracy z Kratki.pl.
Targi Mood Concept
zapowiedź
20-08-2019
W dniach 17-19 października w Warszawie odbędą się Targi Mood Concept, które są połączeniem wystawy, konferencji i festiwalu. Tematyka wydarzenia, która dotąd koncentrowała się na promocji oryginalnego wzornictwa w segmencie HOME, została rozszerzona o strefę GREEN. Nowością są także ekspozycje związane z wnętrzami OFFICE i HOTEL. Częścią wspólną prezentującą ofertę dla wszystkich segmentów będzie strefa inteligentnych rozwiązań SMART oraz strefa ART.
Nowy salon firmowy Kratki.pl
artykuł reklamowy
19-08-2019
W Krakowie przy ul. Stattlera 3/1 wspólnie z firmą Komineczek Kratki.pl otworzyły swój nowy i zarazem największy salon firmowy. Na ekspozycję nowoczesnych i ekologicznych kominków przeznaczono aż 300 m2 powierzchni.
3K to przedsięwzięcie zainicjowane przez Stowarzyszenie „Kominy Polskie”, którego celem jest propagowanie technik czystego i efektywnego spalania paliw w nowoczesnych urządzeniach grzewczych oraz zintegrowanie branży: kominiarskiej, producentów urządzeń grzewczych oraz kominów i systemów spalinowych. Inicjatywa 3K ma być platformą wymiany wiedzy i doświadczeń.
1  2  3  4  5  6  7  8    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii kominków

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: