Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów  >   ABC firmy kominkowej

ABC firmy kominkowej

NOWA OFERTA PŁYT Cebud
Artykuł reklamowy
22-04-2020
Zmniejszone formaty płyt akubetowych na obudowy pieców i kominków akumulacyjnych W związku z licznymi zapytaniami zdunów o płyty w mniejszym formacie, dostosowaliśmy naszą linię produkcyjną do możliwości wyprodukowania zmniejszonych o połowę wymiarów płyt bez podnoszenia ich ceny!
Zgodnie z Rozporządzeniem Komisji Europejskiej 2015/1185 z 24 kwietnia 2015 roku od 1 stycznia 2022 roku kominki i piece kominkowe na drewno o nominalnej mocy cieplnej 50 kW lub mniejszej wprowadzane do obrotu lub użytkowania będą musiały spełniać między innymi wymogi emisji cząstek stałych do 40 mg/m³ oraz emisji tlenku węgla do 1500 mg/m³.
Ekodesign okiem projektanta
o tym się mówi
14-06-2016
Producenci, świadomi nadchodzących zmian, projektują nowe urządzenia, adaptują stare, modyfikują konstrukcje wymienników, aby spełnić wyśrubowane wymogi zawarte w Ekoprojekcie. Jeszcze nigdy do tej pory na rynku polskim nie obserwowaliśmy tak wzmożonej aktywności w działach projektowych związanych z branżą. Zbliżający się termin aktywacji rozporządzeń będzie jeszcze bardziej potęgował to zjawisko.
Ustawa Krajobrazowa
nowe obowiązki firm
09-03-2016
Niemal każda firma kominkowa zaznacza w jakiś sposób swoją obecność w przestrzeni publicznej, chociażby wywieszając szyld czy reklamując się przy pomocy umieszczanych na budynkach tablic reklamowych czy billboardów. Dlatego też powinniśmy poznać nowe zasady, jakie wprowadziła tzw. ustawa krajobrazowa.
Internet to potęga. Trudno nam pomyśleć, że jeszcze 20 lat temu mogliśmy żyć bez stałego dostępu do sieci, bo dziś jest to absolutnie niemożliwe. Mówi się, że jeśli nie ma cię w internecie, nie istniejesz. Sformułowanie to ma w sobie wiele prawdy, zwłaszcza w przypadku firm.
„Wypadki chodzą po ludziach” i to nie tylko w czasie wolnym, często zdarzają się w miejscu pracy, a najczęściej – według statystyk – w szeroko rozumianej branży budowlanej. Zobacz cześć drugą artykułu o wypadkach przy pracy.
„Wypadki chodzą po ludziach” i to nie tylko w czasie wolnym, często zdarzają się w miejscu pracy, a najczęściej – według statystyk – w szeroko rozumianej branży budowlanej. Zobacz cześć pierwszą artykułu o wypadkach przy pracy.
Nietrudno jest wydawać pieniądze na marketing. Trudno jest to jednak robić roztropnie. Dlatego w niniejszym artykule chcemy pokazać kilka obszarów zarządzania firmą, w których rodzą się pozytywne efekty inwestycji w marketing. Inwestycji, ponieważ głównym założeniem marketingu jest podejmowanie takich decyzji, które przełożą się na wymierne korzyści dla firmy.
Marketing za rogiem
29-04-2014
Trzy czwarte Polaków wierzy w informacje znalezione online – wynika z badań European Trusted Brands. W skali europejskiej zaufanie do Internetu ma 49 proc. osób. To bardzo dobra informacja dla lokalnych przedsiębiorców.
Darowizna
06-03-2014
Mikro, mali czy średni przedsiębiorcy pragną przekazać w przyszłości firmę w dobre ręce, zazwyczaj najbliższej rodziny. W tym celu zaznajamiamy najbliższych, a w szczególności dzieci z know how działalności odpowiednio wcześniej, tak aby pod naszym czujnym okiem dowiedziały się wszystkiego, co niezbędne do kontynuacji zdobytej, wieloletniej i uznanej praktyki.
1  2  3    

Z galerii kominków

 • Unico Dragon 8B

  Unico Dragon 8B

  Bryła stworzona z wykorzystaniem płyt izolacyjnych z paleniskiem Uncio Dragon 8B
 • kominek kaflowy biały

  kominek kaflowy biały

  Kominek kaflowy wykonany na wkłądzie kobok, zabudowa kominka białe kafle Kafel kar . Projekt...
 • Spartherm Varia Sh

  Spartherm Varia Sh

  Portal marmurowy Carrara z paleniskiem Spartherm Varia-Sh
 • Spartherm Varia 2L 100h-4S

  Spartherm Varia 2L 100h-4S

  Obudowa wykonana przy użyciu Kafli Kafel-Kar w kolorze Arktyczna Biel z paleniskiem Spartherm...
 • Kominek kaflowy

  Kominek kaflowy

  Obudowa wykonana przy użyciu kafli Kafel-Kar kolor Ecru z paleniskiem Unico Dragon 2

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: