Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów

Gala Płomień Roku 2018

W dniu 31 maja w Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowym Energetyk w Nałęczowie odbędzie się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Płomień Roku 2018. Wydarzeniami...
1
2
3
4
5
6
7

Kominki news

Noc Muzeów 2019

Noc Muzeów to wyjątkowy czas, kiedy muzea w całej Polsce udostępniają zwiedzającym swoje wnętrza całkowicie za darmo lub za drobną opłatą. W tym roku przypada ona w dniu 18 maja. Z tej okazji prezentujemy program Nocy Muzeów w wybranych przez nas obiektach, które posiadają w swoich wnętrzach zabytkowe kominki i piece. Obiekty te prezentowaliśmy w 55 numerze "Świata Kominków" w materiale "Ogień Niepodległej" przygotowanym z okazji 100 -lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Walny Zjazd OSKPzapowiedź

Warsztaty zduńskiez życia branży

Targi GREENPOWERzapowiedź

O tym się mówi

Budowa pieców a uchwały o poprawie jakości powietrzaważne

Poniżej prezentujemy rzeczywistą korespondencję i problem związany z powstawaniem nowych pieców w miejscach, gdzie obowiązują uchwały o poprawie jakości powietrza.

ABC firmy kominkowej

Wöhler SM 500 – analiza pyłu i CO na potrzeby wymagań Ekoprojekt

Zgodnie z Rozporządzeniem Komisji Europejskiej 2015/1185 z 24 kwietnia 2015 roku od 1 stycznia 2022 roku kominki i piece kominkowe na drewno o nominalnej mocy cieplnej 50 kW lub mniejszej wprowadzane do obrotu lub użytkowania będą musiały spełniać między innymi wymogi emisji cząstek stałych do 40 mg/m³ oraz emisji tlenku węgla do 1500 mg/m³.

Ekodesign okiem projektantao tym się mówi

Ustawa Krajobrazowanowe obowiązki firm

Organizacje kominkowe i zduńskie

Walny Zjazd OSKPzapowiedź

31 maja w Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowym Energetyk w Nałęczowie odbędzie się XIX Sprawozdawczo-Wyborczy Walny Zjazd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia "KOMINKI POLSKIE". Tego samego dnia odbędzie się też IV FORUM Producentów i Dystrybutorów pod hasłem "Kominkowy Okrągły Stół" oraz Uroczysta Gala wręczenia nagród Płomień Roku 2018.

Kominki PRO

Kominki PRO nr 38

W najnowszym numerze Kominków PRO znajdziecie Państwo przede wszystkim nominacje do nagrody Płomień Roku 2018 oraz relacje z najważniejszych imprez targowych takich jak targi ISH we Frankfurcie, KOK Austria w Wels oraz Be Positive z ekspozycją Flam’expo w Lyonie. W tym numerze do poczytania artykuł "Internet prawdę ci powie" oraz "Łatwiejsza sukcesja firmy".

Świat Kominków

Świat Kominków nr 1 (57)/2019nowość

W kolejnym już 57 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy idealny na wiosnę materiał o grillach i ogniskach. Przyjrzymy się bliżej kominkom vis-a-vis, których ogień daje podwójną przyjemność. Poczytamy o piecykach w stylu vintage i retro oraz dowiemy się więcej na temat naturalnych materiałów takich jak glina, drewno czy cegła. Polecamy również materiał mówiący o ogrzewaniu zespołowym - tym razem przyjrzeliśmy się bliżej paleniskom dwupaliwowym, w których można palić drewnem albo peletem.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: