Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów

Zgłoś realizację do Płomienia Roku 2018...

Nie czekaj, zgłoś swoją realizację do trzeciej edycji nagrody Płomień Roku w kategorii Firma Wykonawcza-Realizacja Roku.Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie...
1
2

Kominki news

Bud-Gryf & Home 2019zapowiedź

W dniach 15-17 marca 2019 w Szczecinie odbędą się jedyne na Pomorzu Zachodnim targi branży budowlanej i wnętrzarskiej Bud-Gryf & Home 2019. W tym roku odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertami firm specjalizujących się w budowlance, nowych technologiach, produkowaniu materiałów i produktów związanych z budową, remontem oraz energią konwencjonalną i odnawialną oraz dekoracją, wyposażeniem wnętrz i doborem materiałów do wykończeniowe dla domów i mieszkań.

Szkolenie w firmie Wentorz życia branży

Terra Ignisnowość

Targi Stone 2018z życia branży

O tym się mówi

Budowa pieców a uchwały o poprawie jakości powietrzaważne

Poniżej prezentujemy rzeczywistą korespondencję i problem związany z powstawaniem nowych pieców w miejscach, gdzie obowiązują uchwały o poprawie jakości powietrza.

ABC firmy kominkowej

Wöhler SM 500 – analiza pyłu i CO na potrzeby wymagań Ekoprojekt

Zgodnie z Rozporządzeniem Komisji Europejskiej 2015/1185 z 24 kwietnia 2015 roku od 1 stycznia 2022 roku kominki i piece kominkowe na drewno o nominalnej mocy cieplnej 50 kW lub mniejszej wprowadzane do obrotu lub użytkowania będą musiały spełniać między innymi wymogi emisji cząstek stałych do 40 mg/m³ oraz emisji tlenku węgla do 1500 mg/m³.

Ekodesign okiem projektantao tym się mówi

Ustawa Krajobrazowanowe obowiązki firm

Kominki PRO

Kominki PRO nr 37

W najnowszym 37 numerze Kominków PRO przedstawiamy relację i wrażenia wystawców po targach Warsaw Home 2018 oraz relację z międzynarodowego spotkania partnerów firmy Brunner w Polsce. Ten numer zawiera także podsumowania 2018 roku przygotowane zarówno przez naszą redakcję, jak i poszczególne firmy. Zwracamy również uwagę na ważny problem pominięcia pieców budowanych przez zdunów w uchwałach o poprawie jakości powietrza i publikujemy treść porozumienia organizacji kominkowo-zduńskich.

Świat Kominków

Świat Kominków nr 4 (56)/2018nowość

W kolejnym już 56 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy obszerny materiał o różnych rodzajach kominków, ich plusach i minusach. W podobnej konwencji zostały przedstawione też piecyki. Poczytamy i dowiemy się jak wygląda współczesny, nowoczesny piec. Przybliżymy kuchnie, a także kuchennych pomocników - czyli naczyniach do gotowania. Polecamy materiał mówiący o ogrzewaniu zespołowym - tym razem przyjrzeliśmy się bliżej połączeniu kotłów gazowych z kominkami.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: