Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów

III Konferencja Kominiarska w Rybniku

W dniach 26-28 września w ośrodku Stodoły w Rybniku odbędzie się zorganizowana przez Korporację Mistrzów Kominiarskich Województwa Śląskiego III Konferencja Kominiarska....
1
2
3

Kominki news

Prelekcja "Kominek jako rezerwa energetyczna we współczesnym domu" na targach MDOzapowiedź

W sobotę 14 września w Gdańsku podczas trwania Targów Budownictwa i Aranżacji MDO – Mieszkanie, Dom, Ogród odbędzie się prelekcja "Kominek jako rezerwa energetyczna we współczesnym domu" wygłoszona przez Elżbietę Zajączkowską - sekretarz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie. Na targach odbędą się też pokazy ekologicznego rozpalania w kominku. Dla uczestników targów bezpłatnie dostępny będzie magazyn "Świat Kominków", który jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Kratki.pl w St. Petersburguartykuł reklamowy

Targi Expobudzapowiedź

Nowości od Kratki.plartykuł reklamowy

Targi Mood Conceptzapowiedź

Nowy salon firmowy Kratki.plartykuł reklamowy

O tym się mówi

Budowa pieców a uchwały o poprawie jakości powietrzaważne

Poniżej prezentujemy rzeczywistą korespondencję i problem związany z powstawaniem nowych pieców w miejscach, gdzie obowiązują uchwały o poprawie jakości powietrza.

ABC firmy kominkowej

Wöhler SM 500 – analiza pyłu i CO na potrzeby wymagań Ekoprojekt

Zgodnie z Rozporządzeniem Komisji Europejskiej 2015/1185 z 24 kwietnia 2015 roku od 1 stycznia 2022 roku kominki i piece kominkowe na drewno o nominalnej mocy cieplnej 50 kW lub mniejszej wprowadzane do obrotu lub użytkowania będą musiały spełniać między innymi wymogi emisji cząstek stałych do 40 mg/m³ oraz emisji tlenku węgla do 1500 mg/m³.

Ekodesign okiem projektantao tym się mówi

Ustawa Krajobrazowanowe obowiązki firm

Organizacje kominkowe i zduńskie

XIX Walny Zjazd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia "KOMINKI POLSKIE"z życia branży

Dnia 31 maja 2019 r. w Nałęczowie odbył się XIX Walny Zjazd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „KOMINKI POLSKIE” podczas którego członkowie wybrali nowe władze stowarzyszenia na trzyletnią kadencję. Nowym Prezesem Stowarzyszenia znaczną większością głosów został Piotr Batura, który do współpracy zaprosił: Mariusza Godzica, Elżbietę Zajaczkowską, Tomasza Kosteckiego, Grzegorza Mrówczyńskiego, Grzegorza Piotrowskiego, Jarosława Żołędzia, Witolda Jaworskiego oraz Przemysława Madziewicza.

Kongres VEUKO 2019z życia branży

Walny Zjazd OSKPzapowiedź

Kominki PRO

Kominki PRO nr 39

Najnowszy numer 39 Kominków PRO składa się z dwóch części. Magazyn został wzbogacony o wydanie specjalne Kominki PRO - „ABC Kominka", w którym znajdziecie Państwo zbiór podstawowych informacji o kominkach. W wydaniu specjalnym znajdziecie Państwo teksty na temat różnorodności urządzeń kominkowych, w tym także kuchennych i ogrodowych.

Świat Kominków

Świat Kominków nr 2/2019nowość

W kolejnym numerze 2/2019 magazynu Świat Kominków znajdziemy materiał o kuchniach na drewno, tych fabrycznych i budowanych przez zduna. Przyjrzymy się bliżej nowoczesnym kominkom w stylu high-tech. Poczytamy o piecach tworzonych z pasją w różnych miejscach na świecie przez mieszkającą w Kanadzie zdunkę i artystę ceramik Jessicę Steinhäuser oraz poznamy laureatów nagrody Płomień Roku 2018 dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Polecamy również materiał o targach ISH 2019.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: