Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów

Kominki PRO nr 41

Już jest dostępny 41 numer Kominków PRO - gazety tylko dla profesjonalistów. W związku z pandemią koronawirusa zdecydowaliśmy się jedynie na wydanie elektroniczne...
1
2
3

Aktualności branżowe

Obróbka blachy – automatycznie i elastycznie?artykuł reklamowy

Ilość różnych obróbek, jakim musi zostać poddana blacha zanim jej fragment stanie się pożądanym półproduktem lub produktem, zależy od stopnia skomplikowania detalu. Do podstawowych operacji możemy zaliczyć proces cięcia, formowania lub przetłaczania oraz gięcia. W przypadku, gdy każdy etap musi być wykonywany na oddzielnym stanowisku pracy przez operatora i odpowiednią maszynę znacząco tracimy na ogólnej wydajności produkcji, za to przy dobrym zarządzaniu produkcją zyskujemy na elastyczności.

Nowe logo firmy MKz życia branży

ABC firmy kominkowej

Wöhler SM 500 – analiza pyłu i CO na potrzeby wymagań Ekoprojekt

Zgodnie z Rozporządzeniem Komisji Europejskiej 2015/1185 z 24 kwietnia 2015 roku od 1 stycznia 2022 roku kominki i piece kominkowe na drewno o nominalnej mocy cieplnej 50 kW lub mniejszej wprowadzane do obrotu lub użytkowania będą musiały spełniać między innymi wymogi emisji cząstek stałych do 40 mg/m³ oraz emisji tlenku węgla do 1500 mg/m³.

Ekodesign okiem projektantao tym się mówi

Ustawa Krajobrazowanowe obowiązki firm

Organizacje kominkowe i zduńskie

XIX Walny Zjazd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia "KOMINKI POLSKIE"z życia branży

Dnia 31 maja 2019 r. w Nałęczowie odbył się XIX Walny Zjazd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „KOMINKI POLSKIE” podczas którego członkowie wybrali nowe władze stowarzyszenia na trzyletnią kadencję. Nowym Prezesem Stowarzyszenia znaczną większością głosów został Piotr Batura, który do współpracy zaprosił: Mariusza Godzica, Elżbietę Zajaczkowską, Tomasza Kosteckiego, Grzegorza Mrówczyńskiego, Grzegorza Piotrowskiego, Jarosława Żołędzia, Witolda Jaworskiego oraz Przemysława Madziewicza.

Kongres VEUKO 2019z życia branży

Walny Zjazd OSKPzapowiedź

Kominki PRO

Kominki PRO nr 41

W najnowszym 41 numerze Kominków PRO znajdziecie Państwo przede wszystkim relację z targów KOMINKI w Poznaniu wraz z wypowiedziami firm i organizacji branżowych, które wystawiały się na targach. W tym numerze także relacja z Gali Płomień Roku 2019, podczas której już po raz piętnasty magazyn "Świat Kominków" wręczył niezależne nagrody Płomień Roku dla najlepszych firm, produktów, wydarzeń i realizacji z branży kominkowej za rok 2019 oraz pełna lista laureatów.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Polecamy

W jakich województwach będzie można palić węglem?

Sejmiki wojewódzkie mogą już podejmować uchwały antysmogowe, w których wskażą, jakimi paliwami można ogrzewać dom w danym regionie. Możliwość wprowadzenia ograniczeń daje im nowelizacja ustawy – Prawo ochrony środowiska, która weszła w życie 12 listopada 2015 roku.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: