Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów

Działania odnośnie poprawy jakości...

Zarząd Województwa Pomorskiego zawiadamia, że zapewnia udział społeczeństwa w opracowaniu projektów uchwał Sejmiku Województwa Pomorskiego w sprawie wprowadzenia na...
1
2
3
4

Kominki news

Targi 4 Buildings 2019, Katowicez życia branży

W dniach 15-17 listopada br. w Międzynarodowych Centrum Kongresowym w Katowicach odbyły się targi 4 Buildings 2019. Targi zakresem tematycznym obejmowały m.in inteligentne budynki, najciekawsze rozwiązania i rynkowe trendy oraz materiały dociepleniowe. Na zwiedzających czekała także moc atrakcji. W tym prezentacje projektów najlepszych domów w Polsce, rozmowy gwiazd TV, wystąpienia znanych i nagradzanych architektów, porady ekspertów, wystawy, warsztaty.

Sahara - MCZnowość

Wentor nagrodzonyz życia branży

Nowości od Kratki.plartykuł reklamowy

Targi Glass 2019zapowiedź

Hajduk Stone świętuje sukcesartykuł reklamowy

Egzaminy zduńskiez życia branży

O tym się mówi

Budowa pieców a uchwały o poprawie jakości powietrzaważne

Poniżej prezentujemy rzeczywistą korespondencję i problem związany z powstawaniem nowych pieców w miejscach, gdzie obowiązują uchwały o poprawie jakości powietrza.

ABC firmy kominkowej

Wöhler SM 500 – analiza pyłu i CO na potrzeby wymagań Ekoprojekt

Zgodnie z Rozporządzeniem Komisji Europejskiej 2015/1185 z 24 kwietnia 2015 roku od 1 stycznia 2022 roku kominki i piece kominkowe na drewno o nominalnej mocy cieplnej 50 kW lub mniejszej wprowadzane do obrotu lub użytkowania będą musiały spełniać między innymi wymogi emisji cząstek stałych do 40 mg/m³ oraz emisji tlenku węgla do 1500 mg/m³.

Ekodesign okiem projektantao tym się mówi

Ustawa Krajobrazowanowe obowiązki firm

Organizacje kominkowe i zduńskie

XIX Walny Zjazd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia "KOMINKI POLSKIE"z życia branży

Dnia 31 maja 2019 r. w Nałęczowie odbył się XIX Walny Zjazd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „KOMINKI POLSKIE” podczas którego członkowie wybrali nowe władze stowarzyszenia na trzyletnią kadencję. Nowym Prezesem Stowarzyszenia znaczną większością głosów został Piotr Batura, który do współpracy zaprosił: Mariusza Godzica, Elżbietę Zajaczkowską, Tomasza Kosteckiego, Grzegorza Mrówczyńskiego, Grzegorza Piotrowskiego, Jarosława Żołędzia, Witolda Jaworskiego oraz Przemysława Madziewicza.

Kongres VEUKO 2019z życia branży

Walny Zjazd OSKPzapowiedź

Kominki PRO

Kominki PRO nr 39

Najnowszy numer 39 Kominków PRO składa się z dwóch części. Magazyn został wzbogacony o wydanie specjalne Kominki PRO - „ABC Kominka", w którym znajdziecie Państwo zbiór podstawowych informacji o kominkach. W wydaniu specjalnym znajdziecie Państwo teksty na temat różnorodności urządzeń kominkowych, w tym także kuchennych i ogrodowych.

Świat Kominków

Świat Kominków nr 3-4/2019nowość

W kolejnym numerze 3-4/2019 magazynu "Świat Kominków" znajdziemy materiał o kominkach industrialnych i tych ze steatytu. Przyjrzymy się bliżej stylom i poznamy kominkowe inspiracje z Rosji. Poczytamy o kuchennych ewolucjach 2019 i trendach w ceramice ściennej. Ciekawe realizacje ze zgłoszeń do nagrody Płomień Roku 2018 znajdziemy w artykule "Garść inspiracji". Polecamy również tekst naszego redaktora naczelnego "W poszukiwaniu lepszego ognia".

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: