Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów

Podsumowanie projektu "Ogień...

11 listopada 2018 roku obchodziliśmy wyjątkowy jubileusz 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Magazyn Świat Kominków zaplanował na ten czas oficjalne...
1
2
3
4
5

Kominki news

Podsumowanie projektu "Ogień Niepodległej"

11 listopada 2018 roku obchodziliśmy wyjątkowy jubileusz 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Magazyn Świat Kominków zaplanował na ten czas oficjalne zakończenie projektu OGIEŃ NIEPODLEGŁEJ. Każdy z przedstawionych w magazynie w ramach projektu obiektów muzealnych był także prezentowany na kominki.org i promowany na facebooku Świata Kominków. Wszystkie związane z projektem "Ogień Niepodległej" posty na facebooku osiągnęły zasięg 100 tysięcy odbiorców.

.WspomnienieZmarł Kazimierz Grochowski

Szkolenie Spartherm w Mellez życia branży

Konkurs Vectorz życia branży

O tym się mówi

ABC firmy kominkowej

Wöhler SM 500 – analiza pyłu i CO na potrzeby wymagań Ekoprojekt

Zgodnie z Rozporządzeniem Komisji Europejskiej 2015/1185 z 24 kwietnia 2015 roku od 1 stycznia 2022 roku kominki i piece kominkowe na drewno o nominalnej mocy cieplnej 50 kW lub mniejszej wprowadzane do obrotu lub użytkowania będą musiały spełniać między innymi wymogi emisji cząstek stałych do 40 mg/m³ oraz emisji tlenku węgla do 1500 mg/m³.

Ekodesign okiem projektantao tym się mówi

Ustawa Krajobrazowanowe obowiązki firm

Kominki PRO

Kominki PRO nr 36

Najnowszy numer 36 Kominków PRO składa się z dwóch części. Magazyn został wzbogacony o wydanie specjalne Kominki PRO - „ABC Kominka", w którym znajdziecie Państwo zbiór podstawowych informacji o kominkach. W wydaniu specjalnym znajdziecie Państwo teksty na temat różnorodności urządzeń kominkowych, w tym także kuchennych i ogrodowych. Polecamy artykuł o materiałach do budowy kominków i pieców a także o tak ważnym dla kominków kominie i doprowadzeniu powietrza z zewnątrz.

Świat Kominków

Świat Kominków nr 2-3/2018 (55)

W kolejnym już 55 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat kominków plenerowych, poczytamy o luksusowych kominkach wiszących i dowiemy się więcej na temat połączenia mozaikowych kompozycji z kominkiem. Szczególnie warty polecenia jest obszerny materiał przygotowany przez redakcję z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości - Ogień Niepodległej, w którym prezentowane są najpiękniejsze muzealne wnętrza z kominkami i piecami.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum