"/>
Kominki.org   >   Reklama

Reklama

Reklama w serwisie

Reklama kominki.org

kominki.org to pierwszy portal poświęcony stricte tematyce kominkowej i tylko kominkowej. Założeniem serwisu jest dotarcie do szerokiego grona osób zainteresowanych budową kominka i wykorzystaniem jego funkcji grzewczych - ma ułatwić wyszukanie właściwego rodzaju kominka, wkładu kominkowego oraz umożliwić wybór wykonawcy. Chcemy także edukować osoby zainteresowane wykonaniem w swoim domu kominka, w jaki sposób powinno być to właściwie zrobione, na co zwracać uwagę, jak powinna wyglądać eksploatacja kominka by był on bezpieczny i służył przez długie lata.


Naszą ambicją jest integracja środowiska, poprzez wymianę opinii na forum, publikowanie własnych artykułów, zdjęć, czy opiniowanie wykonawców.


kominki.org jest więc znakomitym miejscem na pokazanie Państwa firmy, produktów, usług.  Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą oferowanych usług reklamowych - mamy nadzieję iż zaufanie, którym Państwo nas obdarzą publikując swoją reklamę w naszym serwisie przekuje się we wzrost liczby zleceń i rozpoznawalności marki.

 

Proszę pamiętać, iż dziś internet jest miejscem, od którego większość budujących zaczyna poszukiwanie produktów i wykonawców...   

 

W celu otrzymania szczegółowej oferty handlowej lub uzyskania dokładniejszych informacji o możliwościach reklamy w serwisie - prosimy o kontakt:  [email protected]

Opis działu

 
  • w dziale dlaczego warto... - będziemy się starać przekonać Państwa, że reklama w serwisie kominki.org jest skuteczna, niedroga i opłacalna. W tym dziale na bieżąco będziemy informować o statystykach odwiedzin, kliknięć, będziemy zamieszczać wykresy i analizy.
  • w dziale reklama w kominki.org - znajdą Państwo opisy form i możliwości reklamowych w portalu kominki.org.
  • w dziale cennik - znajdą Państwo informacje dotyczące cen i warunków handlowych.

Świat Kominków

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: