Kominki.org   >   przeglądy  >   Wkład narożny

Wkład narożny

Wybieram palenisko narożne
przegląd palenisk narożnych
28-08-2018
Kominki narożne to urządzenia grzewcze, które są ciekawym elementem wystroju. Oprócz funkcji typowo grzewczej spełniają też funkcję estetyczną. Paleniska narożne cieszą się dużą popularnością, gdyż oferują atrakcyjną wizję ognia, która jest widoczna nie tylko od frontu kominka. Kominki równocześnie otwarte na front i jeden z boków, kształtem zbliżone do litery L, od kilku lat są hitem na naszym rynku.
Wybieram palenisko narożne
przegląd wkładów narożnych
16-02-2018
Kominki narożne to urządzenia grzewcze, które są ciekawym elementem wystroju. Oprócz funkcji typowo grzewczej spełniają też funkcję estetyczną. Paleniska narożne cieszą się dużą popularnością gdyż oferują atrakcyjną wizję ognia, która jest widoczna nie tylko od frontu kominka. Kominki równocześnie otwarte na front i jeden z boków, kształtem zbliżone do litery L, od kilku lat są hitem na naszym rynku.
BeF, BeF Feel 6CL/CP
przegląd wkładów narożnych
16-02-2018
Wkład kominkowy Bef Feel 6 CL/CP jest wykonany z wysokiej jakości stali żaroodpornej, a wnętrze paleniska wyłożone masywnym materiałem akumulacyjnym carcon. Wymiary wkładu wys.x szer.x gł.): 1161 mm x 557 mm x 357 mm. Wymiar szyby: 530x 330x468mm. Wkład występuje także w wersji szyba podnoszona do góry, oraz z szybą prostą. Moc nominalna – 5KW.
Kratki, MBO PW 15 prawy/lewy BS
przegląd wkładów narożnych
16-02-2018
Stalowy wkład narożny z komorą spalania wyłożona Acumotte – materiałem akumulującym ciepło, który podwyższa temperaturę w palenisku. Wkład wyposażony jest w pojedynczą, dekoracyjną szybę typu glass, dzięki której wygląda elegancko i nowocześnie. Sprawność: 82%. Wylot spalin: 200 mm. Wymiary (szer. × wys. × gł.): 910 × 1340 × 5750 mm. Wkład spełnia kryteria Ekoprojektu oraz normy BlmSchV2. Gwarancja: 5 lat, możliwość przedłużenia do 10 lat. Kraj pochodzenia: Polska.
Hitze, AL14L.H
przegląd wkładów narożnych
16-02-2018
Wkład kominkowy Albero AL14L.H wyróżnia się lekką i nowoczesną formą, która doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń mieszkalną. Wkład wyposażony jest w dolot powietrza z regulowaną przepustnicą oraz stopy pozwalające na optymalne wypoziomowanie. Wnętrze kominka wyłożone jest ceramicznym wkładem z akubetu akumulującym ciepło w komorze spalania.
Hajduk, Smart 2PXLT/2LXLT
przegląd wkładów narożnych
16-02-2018
Smart 2PXLT/2LXLT wkłady kominkowe z drzwiami narożnymi bezramowymi otwieranymi na bok lub do góry . Moc urządzeń 6,5 kW, sprawność 90%. Wylot spalin o średnicy 180 mm, doprowadzenie powietrza 150 mm, bardzo bogate wyposażenie seryjne. Kompaktowe wymiary wkładów pozwalają na wykonanie niedużej zabudowy kominkowej. Gwarancja 5 lat.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: