Kominki.org   >   Piecyki wolno stojące  >   Nowości  >   EVOLUTION LINE - nowość marki La Nordica-Extraflame

Nowości

EVOLUTION LINE - nowość marki La Nordica-Extraflameartykuł reklamowy

06-10-2020
drukuj

Grupa La Nordica-Extraflame nieustannie pracuje, aby zapewnić swoim klientom coraz bardziej kompletną i nowoczesną gamę rozwiązań do ogrzewania domu drewnem i peletami, przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa i pełnym poszanowaniu środowiska. Dzięki tej ciągłej aktualizacji katalog marki zawiera obecnie ponad 200 certyfikowanych produktów, które z roku na rok są wzbogacane o nowe propozycje, nie tylko pod względem innowacji technologicznych, ale też pod względem badań i walorów estetycznych.

 

EVOLUTION LINE
Linia produktów dla klientów, którzy pragną czegoś wyjątkowego


DEBBY, okrągły hermetyczny piecyk opalany peletem - Evolution Line
9,0 kW znamionowych, ogrzewalnych 258 m³

 

Ten nowoczesny i elegancki piecyk opalany peletem z linii Evolution Line jest produktem całkowicie hermetycznym (komora spalania i pojemnik), wyposażonym w podwójne szklane drzwiczki - synonim bezpieczeństwa i niezawodności.
Lista technologicznych rozwiązań zainstalowanych w tym innowacyjnym produkcie jest rzeczywiście bardzo bogata: ceramiczna świeca żarowa dla szybkiego zapłonu, silny i cichy silnik odśrodkowy do wentylacji pomieszczeń z funkcją „komfort”,  wbudowany trójnik rurowy z wygodną możliwością kontroli z tyłu i poręczny wielofunkcyjny pilot, który działa również jako termostat pokojowy. To tylko niektóre z wielu zalet występujących w standardzie, które sprawiają, że piecyk jest idealnym rozwiązaniem do ogrzewania domu. Dzięki możliwości wyboru położenia wylotu spalin - z tyłu lub u góry - istnieje również większa elastyczność podczas instalacji.
Ten produkt jest dostępny w wersji ze stalową obudową i blatem z Majoliki o czarno-białych wykończeniach lub w wersji całkowicie pokrytej kamieniem naturalnym.
W opcji można dokupić nowe szkło Night View do drzwiczek, wykonane we współpracy z Schott, wiodącą na świecie firmą w branży szkła ceramicznego. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że płomień wydaje się bardziej miękki i ukrywa sadzę, gdy piec nie działa.

 

LIU’ PIETRA, piecyk opalany drewnem - linia Evolution Line
7,5 kW znamionowych, ogrzewalnych 215 m³

 

LIU’ PIETRA, piecyk opalany drewnem - linia Evolution Line
7,5 kW znamionowych, ogrzewalnych 215 m³ Liù, piecyk opalany drewnem o znamionowej mocy 7,5 kW z linii produktów Evolution Line, wcześniej dostępny tylko z białą i bordową obudową z majoliki, zostanie w tym roku uzupełniony o zupełnie nową wersję, która jest całkowicie pokryta kamieniem naturalnym. Ten wydajny piecyk z korpusem wykonanym w całości z żeliwa emaliowanego został zaprojektowany, aby spełniał warunki najbardziej restrykcyjnych europejskich certyfikatów, takich jak Ekoprojekt, niemiecki BimSchV i austriacki 15a B-VG. Łączy bardzo niską emisję z ponad 85% wydajnością; we Włoszech ten produkt został objęty dofinansowaniem z tytułu „Conto Termico 2.0”.
Powietrze pierwotne i wtórne można wygodnie ustawić za pomocą jednego regulatora, natomiast powietrze trzeciorzędowe jest wstępnie skalibrowane do systemu dopalania. Co więcej, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, podczas instalowania można wybrać, czy pobierać powietrze do spalania bezpośrednio z zewnątrz.
Wygodny ergonomiczny uchwyt i przestronne ogniotrwałe palenisko Nordiker z dużą panoramiczną zakrzywioną szybą to szczegóły, które sprawiają, że ten piecyk jest eleganckim i funkcjonalnym elementem wyposażenia domu.

 

ORIANA, piecyk opalany drewnem - linia Evolution Line
8,3 kW znamionowych, ogrzewalnych 238 m³

 

Oriana to najnowszy piecyk opalany drewnem z linii Evolution Line, który wyróżnia się dopracowanymi detalami i eleganckim wyglądem, a jednocześnie oferuje szeroką gamę wyrafinowanych pokryć i wyposażenia. Produkt jest dostępny jest w trzech wersjach: z obudową wykonaną ze szlachetnej majoliki w kolorze białego Infinity, z bocznymi ściankami wykonanymi z jednej płyty kamienia naturalnego lub z żeliwa z drewnianą podstawą i uchwytem.
Eleganckie i wyrafinowane wyposażenie stanowi ozdobę wysoce wydajnego urządzenia o godnych pozazdroszczenia osiągach. Dzięki oczekiwanej wydajności przekraczającej 85% (umożliwiającej we Włoszech skorzystanie z dofinansowania z tytułu „Conto Termico 2.0”) oraz systemowi wymuszonej wentylacji z przednim wylotem, piecyk nadaje się do komfortowego i wydajnego ogrzewania dużych pomieszczeń przy jednoczesnym zminimalizowaniu emisji. Ten produkt został rzeczywiście zaprojektowany w taki sposób, aby spełniał wymagania najbardziej restrykcyjnych europejskich certyfikatów, takich jak Ekoprojekt, czyste powietrze, niemiecki BimSchV i austriacki 15a B-VG. Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, podczas instalowania można wybrać, czy pobierać powietrze do spalania bezpośrednio z zewnątrz, a przestronne ogniotrwałe palenisko Nordiker z dużą panoramiczną szybą pozwala w pełni cieszyć się widokiem płomienia.

 

ISIDORA IDRO H16, ISIDORA IDRO H20,  - linia Evolution Line
18,7 kW znamionowych, ogrzewalnych 16 kW-H₂O, 536 m³
23,2 kW znamionowych, ogrzewalnych 20 kW-H₂O, 665 m³

 

ISIDORA IDRO, piec kominkowy opalany peletem najnowszej generacji, dostępny w dwóch wersjach o różnych mocach (16 kW i 20 kW na wodę). Ten innowacyjny piec kominkowy na pelet został zaprojektowany, aby spełniał ograniczenia najbardziej restrykcyjnych europejskich certyfikatów i osiągał maksymalne współczynniki w celu skorzystania z dofinansowania z zakresu „Conto Termico”. Jest to wynik dogłębnego procesu badań i innowacji, który dzięki wiedzy technicznej i doświadczenia od ponad 50 lat w tej branży pozwolił na stworzenie wszechstronnego i wydajnego produktu, który jest w stanie ogrzać cały dom w sposób opłacalny i przyjazny dla środowiska bez utraty komfortu i łatwości obsługi. Eleganckie wykończenie w połączeniu z majoliką i lakierowaną stalą jest dostępne w różnych kolorach: bordowy, biały i błyszczący ciemnoszary w przypadku wersji H16, kość słoniowa oraz bordowy w przypadku wersji H20. Duże szklane drzwiczki do paleniska pozwalają w pełni cieszyć się szerokim widokiem płomienia, a wentylacja pomieszczenia z wylotem ku górze, całkowicie ukrytym, zapewnia maksymalny komfort nawet w pomieszczeniu, w którym zainstalowano piecyk. Skuteczny automatyczny system czyszczenia rusztu w połączeniu z dużym popielnikiem ogranicza rutynową konserwację bez utraty wydajności.


Wydajność została zoptymalizowana również dzięki wydajnej pompie obiegowej PWM, niezawodnej ceramicznej świecy żarowej i szeregu sond do wykrywania wydajności. Bogate funkcje dostarczane w standardzie są dodatkowo uzupełnione o nowy wyświetlacz Black Mask ze zintegrowanym Wi-Fi do zdalnego sterowania z nową aplikacją „Total Control 2.0”, wygodny pilot zdalnego sterowania na podczerwień, opcjonalną płytę do rozbudowy instalacji w celu pełnej integracji piecyka z instalacją domową i kompleksowego zarządzania komfortem w każdym pomieszczeniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

..

 

 

 

 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii piecyków

 • BRUNNER

  BRUNNER

  PIEC Z CHARAKTEREM: IRON DOG N°2Palenisko było od zawsze ulubionym miejscem spotkań. Z piecem Iron...
 • BRUNNER

  BRUNNER

  PRZYJACIEL NA CAŁE ŻYCIE: IRON DOG N°1Dobrzy przyjaciele zajmują szczególne miejsce w naszym życiu....
 • Piec okrągły

  Piec okrągły

  Piec okrągły klasyczny Rosa zbudowany z kafli o promieniu r 320 r350 r380.
 • Piec kominkowy HARO

  Piec kominkowy HARO

  Piec kominkowy Haro dostępny w 30 kolorach ceramiki. Na zdjęciu prezentowany jest model HARO z...
 • BRUNNER

  BRUNNER

  RELAKS ZGODNIE ZE WSZYSTKIMI ZASADAMI SZTUKI: PRZY PIECU IRON DOG N°5Sztuka jest jak ogień, który...
 • Piec wolnostojący THOR

  Piec wolnostojący THOR

  THOR to stalowy piec wolnostojący o ciekawym geometrycznym kształcie prostopadłościanu. Jego prosta...
 • piec wolnostojący Godin Brive 371120

  piec wolnostojący Godin Brive...

  Nowoczesny stalowo - żeliwno - szamotowy Godin Brive 371120
 • piecyk

  piecyk

 • Plamen Tena

  Plamen Tena

  Piec kominkowy Plamen / Tena , główny dystrybutor w Polsce firma Ekkom Cieszyn

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: