Kominki.org   >   Piecyki wolno stojące  >   Nowości

Nowości

Piecyk Liu - La Nordica
nowość
23-10-2019
Marka La Nordica wprowadziła do swojej oferty nowość, piecyk Liu z ekskluzywnej linii Evolution. Liu to okrągły, żeliwny piec na drewno z obudową wykonaną z majoliki. Jego sprawność wynosi ponad 85% i Zaprojektowany został w celu spełnienia ograniczeń najbardziej restrykcyjnych europejskich norm, spełnia wymagania Ekoprojektu, niemieckiego BimSchV i austriackiego 15 B-VG, a jego sprawnośc wynosi ponad 85%.
Reflex - MCZ
nowość
16-10-2019
Reflex to piec na pelet o zmniejszonej głębokości i aluminiowej obudowie monochromatycznej (czarna) lub dwukolorowej (czarna / złota) marki MCZ. Piec został zaprojektowany przez Michaela Geldmachera. Aby wyjaśnić koncepcję pieca Reflex, projektant cytuje Antoine de Saint-Exupéry. Jak pisał francuski autor w "Małym Księciu": "Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu". Tak jest w Reflexie, gdzie nie widać ognia bezpośrednio, ale można go poczuć i wyczuć jego blask.
Nowością w ofercie włoskiego producenta La Nordica-Extraflame jest piecyk Terry Plus z okładziną z majoliki - ceramiki o wysokiej jakości. Piecyk na pelet ogrzewa ponad 347 m3 kubatury dzięki trzem niezależnym wentylatorom. Jest to produkt z serii Evolution LineL. Jest to palenisko o zwiększonej szczelności z przeznaczeniem do domów niskoenergetycznych. Piec też zapewnia cichą pracę, szybkie rozpalanie i daje możliwość wyłączenia wentylatorów. Sterować urządzeniem można przy pomocy smartfona.
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii piecyków

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: