Kominki.org   >   Piecyki wolno stojące  >   Nowości

Nowości

Seria piecyków wolno stojących Invicta Iwaki, Okino, Kazan, Kaori inspirowana jest japońskim designem. Japońskie zamiłowanie do prostoty i minimalizmu wyrażone zostało w prostej linii piecyków oraz delikatnemu wzorowi w prążki, który obecny jest w każdym modelu z tej serii. Proste bryły kominków idealnie wpiszą się do wnętrz o otwartej przestrzeni pełnej harmonii. Invicta proponuje kilka modeli o mocy grzewczej w przedziale od 7 do 9 KW.
Oriana - nowość La Nordica
nowość
14-08-2020
Oriana to najnowszy piecyk opalany drewnem ze sprawnością powyżej 85%. Model spełnia rygorystyczne normy Ekoprojektu. Palenisko wyłożone jest materiałem Nordiker® i posiada dużą paronimiczną szybę, która pozwala w pełni cieszyć się widokiem płomieni. Piecyki można zamówić w obudowie z emaliowanego żeliwa, ze szlachetnej majoliki oraz ze steatytu. Piecyk posiada system DGP, który pozwala na ogrzewanie innych pomieszczeń.
Liù, piecyk opalany drewnem o znamionowej mocy 7,5 kW z linii produktów Evolution Line, wcześniej dostępny tylko z białą i bordową obudową z majoliki, zostanie w tym roku uzupełniony o zupełnie nową wersję, która jest całkowicie pokryta kamieniem naturalnym. Ten wydajny piecyk z korpusem wykonanym w całości z żeliwa emaliowanego został zaprojektowany, aby spełniał warunki najbardziej restrykcyjnych europejskich certyfikatów, takich jak Ekoprojekt, niemiecki BimSchV i austriacki 15a B-VG.
EVOLUTION LIN
Artykuł reklamowy
19-06-2020
Ten nowoczesny i elegancki piecyk opalany peletem z linii Evolution Line jest produktem całkowicie hermetycznym (komora spalania i pojemnik), wyposażonym w podwójne szklane drzwiczki - synonim bezpieczeństwa i niezawodności.
Nobis - piecyki na pellet dla wymagającyc
Artykuł reklamowy
20-05-2020
Zdecydowanym objawieniem ostatnich targów w Veronie była prezentacja produktów marki Nobis. Założycielami firmy są bracia Ravelli, którzy po kilku latach nieobecności w branży postanowili powrócić, prezentując najbardziej zaawansowane technicznie piecyki na pellet. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu oraz pasji, zaprezentowali piecyki dla najbardziej wymagających klientów.
Nowy widok płomieni w kominku na pellet
Artykuł reklamowy
08-05-2020
ROBAX® NightView firmy SCHOTT wyznacza nowe trendy w branży kominków na pellet Kominki na pellet są popularną alternatywą dla klasycznego kominka opalanego drewnem, ponieważ charakteryzują się łatwą obsługą. Mają jednak wadę: obraz płomieni w kominku na pellet różni się nieco od romantycznego widoku ognia ze spalanego drewna. Z kolei gdy kominek nie jest używany, przezroczysta szyba odsłania wnętrze wraz z pozostałościami sadzy i brudu
Piec wolnostojący ENYO
nowość
30-04-2020
Piec wolnostojący ENYO to najnowsze urządzenie w ofercie największego polskiego producenta branży kominkowej – firmy Kratki.pl. Nowoczesny piecyk spełnia najsurowsze normy ekologiczne. Stanowi idealną odpowiedź na obecne trendy w architekturze. Doskonałe proporcje w połączeniu z wyjątkową wizją ognia sprawiają, że ENYO świetnie wkomponuje się w każde wnętrze. Urządzenie występuje w dwóch wersjach – z prostym frontem i zaokrągloną, panoramiczną szybą.
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii piecyków

 • piecyk

  piecyk

 • Piec okrągły

  Piec okrągły

  Piec okrągły klasyczny Rosa zbudowany z kafli o promieniu r 320 r350 r380.
 • Piec gazowy KOZA AB

  Piec gazowy KOZA AB

  Nowoczesny i ekologiczny piec wolnostojący, wyróżniający się ciekawym wzornictwem i świetnymi...
 • SKANDI-300-coffre

  SKANDI-300-coffre

  Oto przedstawiciel szerokiej gamy kominków wolnostojących serii SCANDI oferowanych przez...
 • HARMAJA

  HARMAJA

 • JUNO 12

  JUNO 12

  JUNO to idealne rozwiązanie dla miłośników pieców wolnostojących osadzonych w nowoczesnych...
 • MCZ Nima

  MCZ Nima

  Piecyk na pelet
 • Agrafocus

  Agrafocus

  Agrafocus

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: