Znajdź firmę z branży kominkowej w swojej okolicy
Kominki.org   >   Piece kaflowe  >   Technika zduńska  >   Bezpieczeństwo to nasza pasja

Technika zduńska

Bezpieczeństwo to nasza pasjaartykuł reklamowy

17-04-2020
drukuj

Rynek materiałów ogniotrwałych i zduńskich rozwija się w Europie i w Polsce dynamicznie od wielu lat. Każdy dobry wykonawca i świadomy inwestor zdaje sobie sprawę, że oprócz walorów estetycznych budowanego urządzenia ważne jest bezpieczeństwo oraz ekologiczne aspekty jego użytkowania. Niezależnie czy dotyczy to kominka, pieca czy kuchni, urządzenia używanego do celów grzewczych czy dekoracyjnych. Warto więc rozmawiać z wykonawcą nie tylko jak będzie wyglądał nasz wymarzony kominek, piec czy kuchnia, ale też z jakich materiałów będzie on wykonany.

 

Firma Fenixus powstała w 2012 roku jako spełnienie marzeń trzech pasjonatów pragnących realizować swoje pragnienia. Jej właściciele ‒ Jarosław Adamus, Zbigniew Mróz i Paweł Adamski podkreślają, że ich doświadczenie w branży materiałów ogniotrwałych sięga dużo dalej. „Każdy z nas jest kompetentnym praktykiem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, co pozwala nam ciągle udoskonalać produkcję naszych wyrobów zarówno w formie technologicznej,
jak i produkcyjnej. Chętnie dzielimy się doświadczeniem zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Współpracujemy z liderami na rynku materiałów ogniotrwałych, a nasze towary w krótkim czasie stały się poszukiwane nie tylko na rynku polskim, ale i w Unii Europejskiej. Jesteśmy producentem dobrych materiałów docenianym na polskim rynku, a także oferujemy produkty renomowanych producentów – Refrasil i Průmyslová keramika – sprawdzające się na rynkach innych krajów europejskich. Produkujemy wyroby ogniotrwałe i zduńskie według własnej technologii. To nasza duma. Produkcję rozwijamy od wielu lat i możemy pochwalić się wysoką jakością. Nasze materiały ogniotrwałe, płyty i inne wyroby szamotowe cieszą się dobrą opinią wśród elity zduńskiej, z którą współpracujemy. W naszej ofercie są też betony ogniotrwałe oraz cały asortyment klejów, kitów oraz wszystkiego, co jest potrzebne do wykonania bezpiecznego pieca czy kuchni. Nie zapominamy też o produktach, które zaspokoją oczekiwania tych, którzy letnie dni spędzają na zewnątrz. Nasze piece do wypieku chleba czy pizzy doskonale sprawdzą się w każdym ogrodzie. W naszej ofercie znajdują się nie tylko produkty powstałe w naszym zakładzie, ale także produkty najlepszych zagranicznych firm. Bezpieczne i wysokiej jakości produkty to nasz priorytet”.

 

Częstochowa: 881 933 283
Sandomierz: 664 776 989
Ostrowiec Świętokrzyski: 602 441 882
www.fenixus.pl

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii piece kaflowe

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: