Znajdź firmę z branży kominkowej w swojej okolicy
Kominki.org   >   Piece kaflowe  >   Nowości

Nowości

Kaflarnia Riwal Ceramika i Szkło miała okazję pracować przy bardzo interesującym i nietypowym zadaniu, mianowicie stworzyła kafle wzorowane na sztuce ludowej. Każdy kafel był ręcznie wybierany, podrzeźbiany, następnie barwiony na różne odcienie gliny i ostatnim etapem było malowanie. Inspiracją dla kafli był piec, będący eksponatem muzealnym. Projekt graficzny przygotował, rysując ręcznie, artysta Jakub Michalski.
21 grudnia 2020 roku do obiegu weszły cztery znaczki, na których przedstawiono piec neorokokowy z końca XIX w. znajdujący się w Zamku Potockich w Łańcucie, piec dwukondygnacyjny z połowy XIX w. znajdujący się w Zamku Górków w Szamotułach, piec herbarz datowany na lata 80-te XIX w. znajdujący się w Zamku Radziwiłłów w Nieborowie oraz piec neoklacysystyczny z końca XIX w. znajdujący się w Zamku Potockich w Łańcucie.
Kaflarnia Kafel-Kar specjalnie dla swoich klientów przygotowała nowość, coś, czego jeszcze nie było na polskim rynku. Stworzyła kolekcję ceramicznych paneli dekoracyjnych o nazwie „Decor Wall”, która charakteryzuje się nietypowymi strukturami i fantazyjnymi kolorami. Kolekcja ta świetnie sprawdzi się w aranżacji różnych przestrzeni, nie tylko kominka czy salonu, ale również kuchni, wysp kuchennych, łazienek, lobby hotelowych, filarów, barów czy butików.
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii piece kaflowe

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: