Znajdź firmę z branży kominkowej w swojej okolicy
Kominki.org   >   Piece kaflowe  >   Inspiracje kaflowe  >   Kaflarnia Kafelek

Inspiracje kaflowe

Kaflarnia Kafelek

27-09-2021
drukuj
Nasza kaflarnia znajduje się w Złotorii nad Narwią (województwo podlaskie). Stworzone przez nas kafle sprzedajemy na miejscu oraz wysyłamy klientom w całym kraju. Produkujemy wykonywane ręcznie KAFLE piecowe, kuchenne oraz kafle piecowe stylizowane na PŁYTKI do obudowy kominków, filarów i ścian. Oferta obejmuje produkty wysokiej jakości w różnych kolorach: białym, kremowym, zielonym i brązowym, a także w barwach rzadko spotykanych: czerni, błękicie czy w bezbarwnym kolorze szkliwa. Ponadto, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy kafle oraz płytki ręcznie malowane w motywy roślinne i ludowe. W naszej kaflarnii można też zaopatrzyć się w ręcznie kute haczyki i relingi do wieszania naczyń, ziół, grzybów itp. Współpracujemy z szlamownią gliny Ceramiczna Spiżarnia, w której zaopatrujemy się w wysokiej jakości glinę (oczyszczoną i przygotowaną do produkcji kafli). Takie działanie nie tylko wspiera ochronę środowiska, gdyż w znaczny sposób redukuje ilość odpadów, ale też oszczędza czas oraz pracę i podwyższa jakość wyrobów, a co ważne dla klientów pozwala uzyskać konkurencyjne ceny naszych kafli.
 
 
Bogdan Rembała
 
Jakie walory posiadają kafle?
Kafle są wyjątkowe, gdyż wykonywane są ręcznie z naturalnych surowców tj. glina czy szkliwo. Ponadto posiadają dobre właściwości akumulacyjne i sprawiają, że we wnętrzu domu panuje przyjazny  mikroklimat - powietrze nie jest tak suche jak przy ogrzewaniu centralnym. Poza tym jest to estetyczny i piękny element dekoracyjny nawiązujący do tradycji.
 
Co oprócz kafli oferuje Pana kaflarnia?
Oprócz kafli i płytek dodatkowo oferuję glinę zduńską, która jest jednym z podstawowych budulców do stawiania pieca lub kuchni kaflowej. Glina jest najstarszym materiałem budowlanym na świecie. To z niej wytwarza się kafle, idealnie sprawdza się także jako materiał do budowy i wykończenia kominka. Oferowana przez ze mnie glina jest oczyszczona, odpowiednio wysuszona, zmielona na proszek i pakowana w worki. Nabyć u mnie można także fugę specjalistyczną do kominków czy pieców w różnych kolorach i odcieniach. 
 
Na zdjęciu:
Kuchnia i piec pokojowy, dwa urządzenia połączone ze sobą ławeczką. Kafle środkowe, narożne oraz wieńcowe na cokole pochodzą z naszej kaflarnii zarówno gładkie jak i momentami zdobione motywem kwiatowym. Projekt i wykonanie zdun.pl.

 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii piece kaflowe

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: