Kominki.org   >   Kuchnie, grille ...  >   Nowości  >   Napoleon – grillowanie dedykowane pasjonatom

Nowości

Napoleon – grillowanie dedykowane pasjonatomartykuł reklamowy

01-09-2017
drukuj

Firma Napoleon, zapewnia komfort w domu od ponad 36 lat, przenosząc sztukę grillowania na wyższy poziom. Nowoczesna technologia, solidna konstrukcja, stylowy design i niespotykana obsługa klienta – to główne filary marki Napoleon. Każda cecha i wszystkie materiały są stworzone tak, aby zapewnić najwyższą funkcjonalność,  tak, abyś mógł przyrządzić niezapomniane potrawy. Napoleon to firma rodzinna z dwudziestoletnim doświadczeniem w grillowaniu. Każdy dobry posiłek zaczyna się od najlepszych składników. Przygotuj swoją własną potrawę na najlepszym grillu: Napoleon.

Nowe palenisko Patioflame od Napoleona o stylowym designie zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie. Dzięki prostej konstrukcji oraz kolorystyce idealnie wkomponuje się w każdy ogród. Jeśli pragniesz zrelaksować się przy tańczącym płomieniu, to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Pięknie skonstruowany, trwały, aluminiowy okrąg wygodnie ukrywa zbiornik gazu. Nigdy nie martw się o pogodę, otwory drenażowe w palniku pozwalają odprowadzić deszcz, a opcjonalna szyba przednia chroni płomienie przed wiatrem. Ustaw drinki, rozmawiaj w zaciszu i korzystaj z przestrzeni na świeżym powietrzu wśród rodziny i przyjaciół.

Pragniesz przenieść się na wyżyny grillowania? Poznaj naszego nowego „ Łobuza” – grill gazowy serii Rogue. Te średniej wielkości grille, podczas magii kulinarnej na 425 calach powierzchni głównej zapewniają ucztę dla grupy gości. Będziesz w stanie ujawnić swoje pikantne umiejętności podczas zróżnicowanego grillowania. Odkryj swoje pasje kulinarne dzięki najnowszej technologii: trzy główne palniki ze stali nierdzewnej, możliwości grillowania bezpośredniego lub pośredniego na ciepło. Rogue wyposażony jest w bardzo wydajny palnik boczny na podczerwień Infrared, aby szybko przygotować posiłki dla jednej lub dwóch osób, lub wykorzystać go do produkcji smacznych sosów oraz grillowych arcydzieł. Oszczędzaj czas i grilluj więcej! Napoleon Rogue jest dziełem sztuki ze stali nierdzewnej. Żaden inny grill z wysokiej jakości komponentami nie daje takiej wszechstronności w przystępnej cenie.

 

Dariusz Pęczkowicz,  dystrybutor produktów

Napoleon: Polecam markę grilli Napoleon ze względu na bardzo wysoką jakość, solidną stalową konstrukcję, posiadanie
bocznego palnika Infrared rozgrzewającego się do 980°, dzięki któremu przygotujemy prawdziwego soczystego steka. Grillowanie na grillach
Napoleon sprawi każdemu wielką przyjemność, zagwarantuje szybkie i wygodne przygotowanie potraw.

 

Napoleon

Wyłączny dystrybutor w Polsce: DMD Marketing

05-080 Izabelin

ul. Sierakowska 8

tel. 604 125 563

www.napoleongrill.pl

kontakt@napoleongrill.pl

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii architektura ogrodu

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.