Kominki.org   >   Kuchnie, grille ...  >   Nowości

Nowości

Paleniska ogrodowe ARTISS
nowość
14-08-2020
Grille/paleniska ogrodowe ARTISS to nowa linia produktów dedykowanych miłośnikom oraz pasjonatom gotowania na świeżym powietrzu. Oferta ARTISS obejmuje szeroki wybór grilli, ławek, stolików, naczyń żeliwnych oraz szereg akcesoriów, które uświetnią każdy ogród. Grille ARTISS dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: cortenowym oraz grafitowym. Palenisko posiada pojemny popielnik oraz płytę grzewczą wykonaną ze stali nierdzewnej lub stali węglowej.
Paleniska ogrodowe Kratki.pl
nowość
21-07-2020
W ofercie marki Kratki.pl znalazły się paleniska ogrodowe inspirowane pięknem matematycznego świata model Triangle w kształcie trójkąta czy Hex w kształcie sześcioboku, ale również paleniska o bardziej tradycyjnej konstrukcji model Goblet czy Sunny. Na uwagę zasługują też nowoczesne modele Pyramid oraz Erizo.
Marka Defro wprowadziła do swojej oferty nowość, paleniska ogrodowe opalane drewnem Defro Garden. Paleniska wykonane są z wysokiej jakości stali, odpornej na wysoką temperaturę. Charakteryzuje je klasyczna, nowoczesna forma, dzięki której będą pasować do każdego ogrodu i sprawdzą się zarówno jako urządzenie kulinarne, ale również źródło ciepła w chłodne wieczory i ozdoba ogrodu.
Faro to nowość na polskim rynku. Piecyk marki POB nie jest prostym piecem pirolitycznym na pelety, tylko końcowym wynikiem trudnego wyzwania, które stało się rzeczywistością. Idealne zgazowanie, uzyskane po długich i starannych badaniach laboratoryjnych, zostało uwieńczone patentem przemysłowym na technologię operacyjną (System POB). Faro to nowy, ekologiczny, ekonomiczny, innowacyjny i unikalny produkt do ogrodu.
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii architektura ogrodu

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: