Kominki.org   >   Kuchnie, grille ...  >   Grille, kuchnie, wędzarki

Grille, kuchnie, wędzarki

Piec chlebowy
inspiracje
03-06-2019
Jeśli marzy się nam pyszne i zdrowe samodzielnie wypiekane pieczywo, możemy zdecydować się na piec chlebowy w naszym domu. Piec chlebowy może być samodzielnym urządzeniem stojącym we wnętrzu lub ogrodzie, bądź jako palenisko chlebowe stanowić część...
Grillo-wędzarnia z cegły rozbiórkowej
Artykuł reklamowy
18-04-2019
Przez wiele lat zajmowałem się budową dużych obiektów z żelbetu: lotnisk, mostów, stadionów piłkarskich itp. Jednak przypadkiem osiem lat temu po długich namowach pomogłem przyjacielowi zbudować w ogrodzie grillo-wędzarnię. Dziś mogę powiedzieć, że jest to nie tylko zajęcie, które angażuje moją wiedzę, umiejętności i czas, ale i pasja, która pozwala spełniać czyjeś marzenia. Jednym z takich marzeń inwestorów ze Złotorii pod Toruniem był „kombajn” ogrodowy wyposażony w kompletną kuchnię.
Kuchenni pomocnicy
Świat Kominków poleca
16-04-2019
Wraz z modą na programy kulinarne zaczęła wzrastać popularność na gotowanie i eksperymentowanie w kuchniach i ogrodach. Odkrywamy smaki dzieciństwa i powracamy do gotowania na drewnie, ale nie jak za czasów naszych babć na tradycyjnych kuchniach kaflowych, lecz coraz częściej na nowoczesnych kuchenkach na drewno. Oprócz samych urządzeń ważne są też akcesoria do gotowania. Ważne jest nie tylko, co jemy, ale też w czym gotujemy. Na szczęście wybór mamy szeroki.
Oferowane przez nas piece nadają się do domu , ogrodu, jak również do profesjonalnych pizzerii, pubów i restauracji. Mogą służyć do pieczenia pizzy, mięs, chleba, ciast i innych wypieków. Oferujemy Państwu piece włoskiej firmy, która istnieje od 1981 roku i posiada ogromne doświadczenie w produkcji kominków, grilli oraz pieców różnego przeznaczenia.
Powrót do ogniska
Świat Kominków poleca
11-04-2019
Jak ognisko wygląda, każdy wie. Obłożony kamieniami wypalony kawałek ziemi, na którym układało się stos i spędzało chłodniejsze letnie wieczory. Taki obraz ogniska funkcjonuje w naszej świadomości. Jednak czasy się zmieniają i zmienia się wszystko wokół nas. Zmieniają się domy, a w nich różne sprzęty, w tym kominki, i tak samo zmieniły się też ogniska. Oczywiście nowe wizje nie naruszają podstawowych założeń.Mamy tę samą zasadę działania, a przede wszystkim tę samą pierwotną wizję ognia.
Moda na kominki, jaka zapanowała około dwadzieścia lat temu w naszym kraju, wykreowała także ogólną świadomość społeczną dotyczącą posiadania ognia w domu i jego obejściu oraz powrót do rzeczy, które jeszcze niedawno każdy z nas nazwałby anachronizmami.
Kuchnia w plenerze
Świat Kominków poleca
30-05-2018
Kilka lat temu jeden z przywódców narodu powiedział coś pozytywnego o czasie spędzanym przy pieczeniu karkówki i kiełbasek w plenerze. Tak odrodziła się w Polakach „narodowa”, oczywiście, konieczność grillowania. Jak grzyby po deszczu rozmnożyły się wszelkiej maści ogrodowe paleniska, a każda letnia reklama piwa czy musztardy jest z grillowaniem powiązana. Lato to w Polsce czas grillowania, i już!
Kuchnie stalowe wolno stojące
artykuł
30-04-2018
Stalowa kuchnia opalana drewnem umożliwia przygotowywanie smacznych i zdrowych dań. Kuchnie wolno stojące często instaluje się w domkach letniskowych, lecz spotyka się je także w domach mieszkalnych, gdzie wykorzystywane są do przygotowywania posiłków. Istnieją również kuchnie w wersji z płaszczem wodnym, które umożliwiają ogrzanie nie tylko jednego pomieszczenia, ale dużo większej powierzchni.
Zapraszamy na grilla!
artykuł
27-04-2018
Skończyła się długa zima, więc na kilka miesięcy zostawiamy kominki i piece ogrzewające nasz dom. Nie oznacza to, że rezygnujemy z towarzystwa ognia! W sezonie letnim możemy wykorzystać ogień w inny sposób – do przyrządzenia pysznych dań.
Progetto Fuoco w Weronie to największa międzynarodowa impreza targowa poświęcona urządzeniom opalanym drewnem i peletem w Europie. Odbywające się w dniach 21-25 lutego targi były okazją do poznania bliżej oferty nie tylko urządzeń do zastosowania we wnętrzach, ale także urządzeń ogrodowych - grilli, pieców chlebowych czy typowo dekoracyjnych jak ogniska.
  1  2  3  4  5  6    

Z galerii architektura ogrodu

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: