Kominki.org   >   Kuchnie, grille ...  >   Grille, kuchnie, wędzarki  >   Smak z Pieca - włoskie piece do zabudowy opalane drewnem

Grille, kuchnie, wędzarki

Smak z Pieca - włoskie piece do zabudowy opalane drewnemartykuł reklamowy

11-09-2019
drukuj
Oferowane przez nas piece nadają się do domu, ogrodu, jak również do profesjonalnych pizzerii, pubów i restauracji. Mogą służyć do pieczenia pizzy, mięs, chleba, ciast i innych wypieków.
 
Oferujemy Państwu piece włoskiej firmy, która istnieje od 1981 roku i posiada ogromne doświadczenie w produkcji kominków, grilli oraz pieców różnego przeznaczenia. Opracowała własne, nowatorskie rozwiązania technologiczne produkcji pieców i dzięki jakości swoich produktów uzyskała pozycję lidera branży, cenionego na całym świecie. Piece produkowane są w gotowych elementach do łatwego montażu, przypominającego składanie klocków. Piec można wykończyć według własnego gustu, pomysłu i potrzeb. Istnieje możliwość zlecenia nam opracowania projektu oraz montaż i wykonanie całości “pod klucz”. Oferowane przez nas modele to bardzo dobrej jakości, wytrzymałe, solidne i gotowe do złożenia piece, wykonane z materiałów ogniotrwałych, bez chemicznych dodatków i barwników. Wyposażone są w drzwiczki z okienkiem ze szkła ceramicznego i termometrem oraz w zawór do regulacji wyciągu dymu. Piece sprzedawane są w czterech standardowych rozmiarach z kompletną izolacją. Oferujemy również akcesoria niezbędne do obsługi pieca.
 
Piece opalane drewnem gwarantują wyjątkowy smak pieczonych potraw. „Smak z pieca” powstał aby na polskim rynku umożliwić dostęp do tego typu włoskich produktów w dobrej cenie.
 
Phone: +48 22 856 76 80
Mobile 1: +48 607 606 692
Mobile 2: +48 609 606 455

 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii architektura ogrodu

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: